Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę skorzystać z usług native spekaera.

Uczę się angielskiego w domu poprzez naukę słówek, oglądanie seriali z angielskimi napisami i okazjonalne czytanie. Mam jednak duży problem z mówieniem. Pomyślałem, że warto wykupić lekcje u native spekaera. Czy możecie polecić strony do lekcji przez skype'a? Znalazłam stronę Preply:

https://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-angielskiego

Czy to dobry pomysł na naukę czy lepiej wykpić lekcje u kogoś na miejscu?

BTW, na co zwrócić uwagę przy szukaniu nauczyciela?

#angielski #naukaangielskiego
Beckham - Mirki, chcę skorzystać z usług native spekaera.

Uczę się angielskiego w ...

źródło: comment_6CH5OLq4WpZCKnbDKEhWUFWDVGEojO2z.jpg

Pobierz
  • 16
@Beckham: moim zdaniem nie musi to być native speaker, ale ktoś kto biegle mówi po angielsku. Mi np. dużo dała rozmowa z dziewczyną z Białorusi, ale pracującą w Hiszpanii jako nauczyciel języka angielskiego na zasadzie languge exchange PL-ENG. Są aplikacje na androida albo strony internetowe dające możliwość wyszukania partnera, za darmo
@Beckham: Tak, trzeba wcześniej doładować konto. Godziny u lektorów kupuje się w pakietach (5, 10, 15 etc.. ) oprócz pierwszej lekcji testowej (godzina testowa jest chyba per lektor)

Każdy lektor ma dostępne godziny w kalendarzu, jeśli dany lektor ma wolną godzinę to się zapisujesz. Wejdź sobie na stronę preply, poczytaj i po klikaj :D
@wachlarz149: Idzie dobrze, ale ja bardziej na podtrzymanie języka używam, (2x po 30m w tygodniu) Nie mam żadnego do polecenia bo wybieram raczej tych tańszych i ich rotuje co jakiś czas. Przedział cenowy 11-30zł. Trzeba eksperymentować :D

btw na italki jest fajna opcja tańszych lekcji próbnych, ale za to preply ogólnie jest tańsze i ma własne materiały :D