Wpis z mikrobloga

Właśnie czekam na odbiór nowego dowodu rejestracyjnego samochodu i dostałem po ryju cebulą xD Jak wszedłem do urzędu to czekało już spore grono osób, wszyscy stłoczeni wokół automatu do wydawania numerków, a ja jak panisko wlazłem i usiadłem sobie z boku, bo zarejestrowałem się przez internet i miałem już swój numerek xD Już w tym momencie wzbudziłem podejrzliwość, bo jak to tak #!$%@? bez kolejki? Kiedy wybiła 7.30 i zaczęła się pracą urzędu wszyscy rzucili się do automatu po swój bilecik, a ja, niezwruszony sobie siedziałem i czekałem aż na tablicy wyświetlającej kolejne numerki pojawi się mój numer. Żebyście widzieli te miny jak pierwszy numerek się wyświetlil a ja się podniosłem i szedłem w kierunku drzwi do pokoju do rejestracji samochodów. Czułem się jak Żyd na Hitlerstrase w Berlinie w 1941 xD Jak wyszedłem oprócz spojrzeń zaczęły się pytania "a to przez internety pewnie się Pan rejestrowal?", "Pan nas wykiwał", "Pan se wlazł a my musim czekać", "Pewnie młody codziennie rejestruje samochody to wie".

Czuje się strasznie, że oszukałem tych ludzi.

#zalesie #urzad #internet #polak
GrammarNazi - Właśnie czekam na odbiór nowego dowodu rejestracyjnego samochodu i dost...

źródło: comment_d9YCfzV82ujYu1XoNXxn2y8VOz6dX0Yi.jpg

Pobierz
  • 136