Wpis z mikrobloga

https://jodi.graphics/2018/01/10/share-people-eu-think-life-children-today-will-difficult-generation/
Dane statystyczne ukazujące udział ludzi którzy uważają, że następne generacje będą miały gorzej niż poprzednia.

Ja osobiście uważam, że jak emerytury nie zostaną ogarnięte, to następne pokolenia będą miały gorzej. I nie mówię tu tylko o podwyższeniu wieku. To nie wystarczy, chyba, że zaczniemy płodzić dzieciaki, ale wątpie.
#kalkazreddita #dane #mapa #4konserwy #neuropa no i ( ͡° ͜ʖ ͡°) #neoreakcja jako 3 siła
SirSherwood - https://jodi.graphics/2018/01/10/share-people-eu-think-life-children-to...

źródło: comment_yFeQYPoBi6sUOQuJEpIFoOknR1vwxm39.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirSherwood: Tzn dopowiem. Nasi dziadkowie i rodzice mieli przewalone. Jednak jeśli zus jebnie to może być spory kryzys wywołany. Jeśli nie walnie, to oczywiste, że mamy lepiej, ale jak sie posypie, to już taki pewny nie jestem.
  • Odpowiedz
@johnny_tomala: Pytanie jest czy następna generacja będzie miała gorzej niż poprzednia. Ludzie odpowiadają u nas, że będzie miała lepiej. I mają racje rzecz biorac. 2 generacje wcześniej co było? 2wś/polska po wojenna oraz komuna i bieda i kartki.
  • Odpowiedz