Wpis z mikrobloga

E, #katolicy, nie jesteście sami na tym świecie. #!$%@? dzwonami o wczesnej porze nie świadczy najlepiej o stanie waszej psychiki i waszej kulturze. Mamy rok 2018 i każdy ma w domu jakiś budzik (a jak nie ma to za bardzo małe pieniądze może mieć) i jeśli będzie chciał pójść na mszę to sobie poradzi. Nie trzeba przy okazji budzić wszystkich do okoła...
#katolicyzm #chrzescijanstwo #debilizm ##!$%@?
  • 281
@xandra: a co jeśli Ci Twoi fizycy, astronomowie, biolodzy (na których się tak ciągle powołujesz) i którzy tyle odkryli są wierzący ewentualnie chociaż część z nich? Wiesz, że podstawy genetyki opracował ZAKONNIK? Czyli idąc Twoim tokiem myślenia religia wtrąca się w naukę, więc zdelegalizujmy naukę, bo ma jakieś powiązania z Kościołem.
Bo to przez ich dyrdymały klecha hałasuje.


Nieprawda. Hałasuje bo on tak chce a nie dlatego, że ludzie tak chcą. No chyba, że ludzie u Ciebie są #!$%@? ale i tak nie możesz wszystkich wrzucać do jednego wora.

Mieszkałem 20 lat koło kościoła. Rano dzwony a w niedzielę 9, 10:30 i 12 msza z głośników ustawionych w stronę bloku, mimo, że nikogo po tej zacienionej stronie nie ma a ludzie stoją sobie
@tajemniczygosc: W demokracji każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, kropka, bez względu na motywacje. KK ma prawo wtrącać się w sprawy polityczne, ma prawo lobbować swoje poglądy, i to nadal nie jest narzucanie się, tylko korzystanie ze swoich praw. Może to robić dowolna organizacja w Polsce (choćby organizacje LGBT to robią), w ramach przyjętych norm (czyli nie dla nazizmu / komunizmu itd.). Odbieranie ludziom wolności to już faszołkowanie

A #!$%@?
@kaifasz: Zawsze pozostaje zgłaszanie art. 51 KW. Niestety mam wrażenie, że żeby mieszkać poza zasięgiem dzwonów kościelnych to trzeba sobie wybudować dom na jakimś #!$%@? pośrodku lasu :/

@aksal89 A za kilka lat pobuduja tam kościół. W moim mieście nowe osiedle tak na obrzeżach miasta kilka lat temu reklamowali, że ciche i spokojne. No kilka lat było. Potem im dosłownie pod nosem kościół pobudowali. Niby blisko do kościół no ale trochę
@kaifasz:
"hurr durr a co, wolisz 5 razy dziennie nawoływanie do modlitwy do Allaha?"
"#!$%@? dzwonami tyle samo albo i więcej razy"
( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to prawie #shitwykopsays

Do udzielających się tutaj jako katolicy:
Dla wielu ludzi nie ma znaczenia czy to Islam czy Chrześcijaństwo, jedno i drugie traktują jak bajkę, jedno i drugie spełnia kryteria urojenia a urojeniem nie jest, bo definicja urojenia
@xandra: Ja też nie wierzę w potwora spaghetti ani Zeusa, ale ponieważ już dawno skończyłem gimnazjum, wspominam to tylko w przypadku gimnazjalnych pogaduszek z wykopkami.
Pozdrawiam ogarniętych zarówno tych wierzących jak i tych niewierzących.