Wpis z mikrobloga

@losmarineros: Wszystko zależy od tego, czy chcesz inwestować krótko czy długo terminowo. Najlepiej odezwij się na priv, porozmawiamy, odpowiem na Twoje pytania, podrzucę wartościowe projekty oraz miejsce gdzie zakupisz interesujące Cię kryptowaluty.
@losmarineros: Jak nie masz wiedzy to lepiej nie inwestuj. Kup minimalną, symboliczną ilość bitcoina, naucz się jak działa i dlaczego tak a nie inaczej, zrób transakcje i zacznij czytać o pozostałych kryptowalutach. Dopiero wtedy będziesz minimalnie przygotowany do inwestowania. Bez tego to tak jak byś skreślał liczby w lotto.
Nic nie trzeba czytać. wszystko rośnie jak poje.. faza eufori jeszcze trochę potrwa.

Nic nie trzeba czytać. wszystko rośnie jak poje..

Nic nie trzeba czytać

Nic

nie

trzeba

czytać

> N i c n i e t r z e b a c z y t a ć

@Tomciox: Super porada! Zachowuję ten komentarz dla potomnych.
@kapibar: twoja porada jest #!$%@?, to tak pisząc szczerze. Cały ten rynek to wielka spekulacja i póki co liczy się tylko pompa i zarabianie kasy. Shity które mydla oczy, notują kilkukrotne wzrosty wArtości. Market cap jest pelny gowna. Wystarczy tylko zainwestowac w gowno z niska kapitalzacja i fajnymi kolorowymi obtazkami oraz z obietnicami i zysk gwarantowany. Tak to niestety teraz wygląda.
@Tomciox: bo nie zrozumiałeś. Ja radzę tu nie inwestować w żadne krypto, a jedynie nauczyć się jak działa bitcoin a potem dowiedzieć co nieco o innych walutach. Wtedy każdy zobaczy to co ty i ja już wiemy - że cały rynek to wielka spekulacja i albo powstrzyma się od inwestowania albo przynajmniej zrobi to bardziej świadomie.

Po prostu obecnie lepiej uczyć się jak działają kryptowaluty niż w nie inwestować. No ale
@kapibar: ale to inwestowanie przynosi zysk. Irracjonalny, ale jednak zysk. Niech więc Janusze korzystają póki można. Płacz będzie za jakiś czas.


@Tomciox: Dopóki ktoś to robi z premedytacją, by zarobić na głupszych - OK, jego sprawa. Ja tu tylko skromnie próbuję wyrównywać ich szanse, bo może ktoś przeczyta komentarz na wykopie i dwa razy się zastanowi w co tak naprawdę inwestuje i komu napycha kieszenie.