Wpis z mikrobloga

Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajcie się do tego, że oczekujecie, żeby wasza partnerka, a późniejsza żona była dziewicą. Powtarzam NIGDY. Zwłaszcza koleżankom, siostrom czy ogólnie dziewczynom. Jak ktoś się was pyta dlaczego Ola wam się nie podoba, odpowiadajcie cokolwiek, że pali papierosy albo nie podoba wam się jej kolor włosów, NIGDY nie podawajcie powodu, że jest łatwa albo miała kilka #!$%@?ów w sobie. Usłyszycie wtedy mnóstwo bzdur, że macie kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze sobą. To wszystko bzdura. Po prostu zależy wam na zdrowym, pełnym miłości związku. I bardzo dobrze. Ale dla własnego spokoju warto, niektóre rzeczy trzymać dla siebie.

Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.

I teraz lekki przykład. Którą dziewczynę ze zdjęcia wolelibyście poślubić? Albo co ważniejsze pytanie. Jak wolelibyście, żeby wyglądała wasza córka?


#zwiazki #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_xLBXL8V52TH2xYAXGQTaenySgKIbbm8k.jpg
  • 147
Większość komentarzy tylko potwierdza tezę OP'a - @maserato66, nie warto o tym mówić, a już szczególnie osobom, których system wartości sprowadza się do logiki typu: ruchanie = potrzeba fizjologiczna.

W fajnych czasach żyję, że szydzi się z kogoś kto wolałby wejść w związek z dziewicą i ma to dla niego znaczenie na podstawie doświadczeń czy przekonań.


@AjWaj-_-: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

zwolennikom ruchania polecam zapoznac sie z telegonia.


@Andilanser: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mnie byłoby
Pobierz
źródło: comment_8ekcqyhZpN6nG8yGkVg56Hc6IXJebhR2.jpg
wiesz co się zmienia gdy tracisz dziewictwo? Przekraczasz taka magiczna granicę w swojej głowie i orientujesz się że nie zmieniło się absolutnie nic


@bluberr: te "absolutnie nic" to prawie pięciokrotny wzrost szansy na rozwód jeśli kobieta straciła dziewictwo z kimś innym niż mąż. Przy dziesięciu partnerach przed mężem jest to już wzrost ośmiokrotny.

Jeśli ktoś naprawdę planuje mieć stały i stabilny związek, to wybierze dziewicę. To zresztą logiczne, bo ktoś kto
Pobierz
źródło: comment_q5UF0IfgkbARC7KzPwkl8la60iPmCKl1.jpg
@Tenisista ale ty za to możesz wyruchac stado loch, tak? Może dziewica też chce prawniczka? W tym wypadku się nie nadajesz. I też sobie może pomyśleć, że skoro nie jest twoja pierwszą to i nie ostatnia. To działa w obydwie strony, hipokryto.
Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.


@maserato66: Nie wiem czy to prawda bo jednak nie bez powodu mówi się że krowa co dużo ryczy mało mleka daje ;v
XDDDDD znowu ty i te z dupy wyjete statystyki pozbawione jakiegokolwiek kontekstu.


@Pomeranian: Uuuu poważny kontrargument. Przecież kontekst jest tam podany.

Ktos kto jest tak obsesyjnie religijny ze trzyma dziewictwo do slubu, to dewot, ktory da 1000 szans bijacemu partnerowi, bo co ludzie na wsi powiedzo i w ogole przeciez rozwod to grzech.


Nie, to ktoś kto bardzo poważnie myśli o związku i nie idzie do ślubu z myślą "prawie go/jej