Wpis z mikrobloga

Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajcie się do tego, że oczekujecie, żeby wasza partnerka, a późniejsza żona była dziewicą. Powtarzam NIGDY. Zwłaszcza koleżankom, siostrom czy ogólnie dziewczynom. Jak ktoś się was pyta dlaczego Ola wam się nie podoba, odpowiadajcie cokolwiek, że pali papierosy albo nie podoba wam się jej kolor włosów, NIGDY nie podawajcie powodu, że jest łatwa albo miała kilka #!$%@?ów w sobie. Usłyszycie wtedy mnóstwo bzdur, że macie kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze sobą. To wszystko bzdura. Po prostu zależy wam na zdrowym, pełnym miłości związku. I bardzo dobrze. Ale dla własnego spokoju warto, niektóre rzeczy trzymać dla siebie.

Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.

I teraz lekki przykład. Którą dziewczynę ze zdjęcia wolelibyście poślubić? Albo co ważniejsze pytanie. Jak wolelibyście, żeby wyglądała wasza córka?


#zwiazki #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski
maserato66 - Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajci...

źródło: comment_xLBXL8V52TH2xYAXGQTaenySgKIbbm8k.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • 0
@Alexxandra przedstawię Ci moja sytuacje żeby lepiej nakreślić o co mi chodzi.
Miałem dziewczynę dziewice będąc prawiczkiem,mamy wspólny 1 raz chce z nia być jak dlugo sie da, dziewczyna ze mna zrywa, czy w takiej sytuacji nie mam prawa dalej szukać dziewicy?
  • Odpowiedz
@maserato66: czekaj, zaraz znajdę Ci kontakt do mojej matematyczki z gimnazjum, ona jest starą pa... dziewicą, to może Ci się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Alexxandra Co ma bycie prawiczkiem do szukania dziewicy? XD Ma swoje wymagania - nikt mu tego nie zabroni. Tak samo nikt Tobie ne ma prawa zabronić chęci posiadana partnera, którego wcześniej sobie określiłaś, że musi być taki a taki.
  • Odpowiedz
te "absolutnie nic" to prawie pięciokrotny wzrost szansy na rozwód jeśli kobieta straciła dziewictwo z kimś innym niż mąż. Przy dziesięciu partnerach przed mężem jest to już wzrost ośmiokrotny.

Jeśli ktoś naprawdę planuje mieć stały i stabilny związek, to wybierze dziewicę. To zresztą logiczne, bo ktoś kto miał na tyle dużo silnej woli, żeby wytrzymać w czystości do ślubu, najprawdopodobniej będzie miał również silną wolę gdy będzie trzeba odmówić sobie nocy z
  • Odpowiedz
Wy, czyli wszyscy stulejarze, normalni ludzie nie klasyfikują innych ze względu na to czy odbyli stosunek czy nie.


@Pucio-pucio_96: XDDDDDDD napisz jeszcze, że normalni ludzie nie klasyfikują innych że względu na to co sobie wstrzykują w żyły.
  • Odpowiedz
no nie wiem, wstrzykiwanie w żyłe to jakaś patologia, utrata dziewictwa to naturalna kolej rzeczy


@Pucio-pucio_96: szczepienia są tak samo naturalne w naszym kraju jak seks z mężem/żoną. Patologią jest wstzykiwanie sobie czegoś od kogoś innego niż lekarz. W przypadku seksu jest podobnie.

ja tu nie mówie o puszczaniu się z każdym podkreślam


Nie z każdym tylko z kilkoma, rozumiem.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:
szczepienia są tak samo naturalne w naszym kraju jak seks z mężem/żoną. Patologią jest wstzykiwanie sobie czegoś od kogoś innego niż lekarz. W przypadku seksu jest podobnie.

xdd trzeba być z wykopu, żeby porównywać szczepienia do seksu

Powinniśmy się szczepić nawet jesli nie dla siebie i swojego zdrowia to przez wzgląd na innych ludzi. Ale nikt nas do tego nie zmusza możemy sie nie szczepić. Co jest mimo wszystko głupie.
  • Odpowiedz
Co do seksu to możemy go uprawiać z kim nam się podoba a inni ludzie nie mają prawa nas za to szykanować


@Pucio-pucio_96: który paragraf tak mówi?

Uprawianie seksu -> nasza prywana sprawa -> jesli jestesmy samotni nie krzywdzimy innych ludzi -> mozemy skrzywdzic samych siebie ale #!$%@? innym do tego


Rób sobie co chcesz, ale każdy ma prawo z tego powodu zrezygnować z związku z tobą i to jest jak
  • Odpowiedz
XDDDDDDD
Kocham wykop, czytanie tych komentarzy to jak wyprawa do dzikich krain ()

Rozpoznawanie dziewicy po spojrzeniu (XD) powinno być wydane jako suplement do Młota na Czarownice, gdzieś między podtapianiem wiedźmy, a odczynianiem uroków.
  • Odpowiedz
@maserato66: No i ban za multi. Jeden i ten sam zjeb pisze o tym ze kazda to #!$%@? ktora uprawiala seks z kims po czym zerwala. Tez mnie to mierzilo jak mialem11 lat i myslalem ze ludzie sie nie zdradzaja czy klamia. Nikt z tych #!$%@? nie zadal sobie pytania co jesli my rozdziewiczymy kogos i sie nam znudzi? Kula w leb czy stryczek? Jedynie za co gardze to klamstwa kiedy
  • Odpowiedz