Wpis z mikrobloga

Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajcie się do tego, że oczekujecie, żeby wasza partnerka, a późniejsza żona była dziewicą. Powtarzam NIGDY. Zwłaszcza koleżankom, siostrom czy ogólnie dziewczynom. Jak ktoś się was pyta dlaczego Ola wam się nie podoba, odpowiadajcie cokolwiek, że pali papierosy albo nie podoba wam się jej kolor włosów, NIGDY nie podawajcie powodu, że jest łatwa albo miała kilka #!$%@?ów w sobie. Usłyszycie wtedy mnóstwo bzdur, że macie kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze sobą. To wszystko bzdura. Po prostu zależy wam na zdrowym, pełnym miłości związku. I bardzo dobrze. Ale dla własnego spokoju warto, niektóre rzeczy trzymać dla siebie.

Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.

I teraz lekki przykład. Którą dziewczynę ze zdjęcia wolelibyście poślubić? Albo co ważniejsze pytanie. Jak wolelibyście, żeby wyglądała wasza córka?


#zwiazki #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz maserato66 - Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajci...
źródło: comment_xLBXL8V52TH2xYAXGQTaenySgKIbbm8k.jpg
  • 147
ale jednak nie ma czegos takiego jak 'blona prawicza'


@Tenisista: ale jest cos takiego jak "natura piwnicza" xDDD sporo tego na Wykopie.

chyba masz jakiś kompleks na tym punkcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) "wyzwolona" partnerka, która przyszła do bety? nawet mi cie nie zal XDD


@maserato66: normalna partnerka, tak samo jak ja. a ja nie mam kompleksu na punkcie seksu, że muszę wsadzać pierwszy. masz małego
to chyba w takich małżeństwach, gdzie żona była przez kilka lat z licznymi alvaro czy mokebe i z betą nie ma zamiaru się ruchać xD


Myslalam że się nie uważasz za betę XD no i przecież te z oaz się nie ruchają z mokebe :3

z doświadczenia wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maserato66 z obserwacji