Wpis z mikrobloga

Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajcie się do tego, że oczekujecie, żeby wasza partnerka, a późniejsza żona była dziewicą. Powtarzam NIGDY. Zwłaszcza koleżankom, siostrom czy ogólnie dziewczynom. Jak ktoś się was pyta dlaczego Ola wam się nie podoba, odpowiadajcie cokolwiek, że pali papierosy albo nie podoba wam się jej kolor włosów, NIGDY nie podawajcie powodu, że jest łatwa albo miała kilka #!$%@?ów w sobie. Usłyszycie wtedy mnóstwo bzdur, że macie kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze sobą. To wszystko bzdura. Po prostu zależy wam na zdrowym, pełnym miłości związku. I bardzo dobrze. Ale dla własnego spokoju warto, niektóre rzeczy trzymać dla siebie.

Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.

I teraz lekki przykład. Którą dziewczynę ze zdjęcia wolelibyście poślubić? Albo co ważniejsze pytanie. Jak wolelibyście, żeby wyglądała wasza córka?


#zwiazki #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz maserato66 - Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajci...
źródło: comment_xLBXL8V52TH2xYAXGQTaenySgKIbbm8k.jpg
  • 147
@maserato66: Beka z "wyzwolonych" nowoczesnych kobiet, które chcą za młodu się wyszaleć z dynamiczniakami, a potem związać ze spokojnym Mirkiem i wysysać z niego zasoby/ ośmieszać niebieskich, którzy chcą dziewice/ wszystkie powyższe.

HURRR WALIŁAM JAK DOMKI W BOMBASIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) A TERAZ MASZ MNIE KOCHAC TAKĄ JAKĄ JESTEM DURR PRZESZŁOŚĆ SIĘ NIE LICZY

Jeżeli chciałaś się bzikać i nie miałaś ochoty trzymać dziewictwa do ślubu-
wiesz co się zmienia gdy tracisz dziewictwo? Przekraczasz taka magiczna granicę w swojej głowie i orientujesz się że nie zmieniło się absolutnie nic.


@bluberr: pewnie, a prostytuki po pracy nadal są takie same xD

sam ruchałeś ale szukasz dziewicy xDDD ja #!$%@?, ale idiota i hipokryta.


@szatniarz01: sama masz 168 cm wzrostu, ale szukasz wyższego faceta xDDD sama masz 20 lata a umawiasz się z 30 latkiem xDD co za
sama masz 168 cm wzrostu, ale szukasz wyższego faceta xDDD sama masz 20 lata a umawiasz się z 30 latkiem xDD co za hipokryzja


@maserato66: nie jestem kobietą, zacznijmy od tego. poza tym facet zwykle jest wyższy i starszy od kobiety, BO TO JEST NATURALNE, ale naturalność tego że laska ma być dziewicą, to sobie sam wymyśliłeś, bo masz jakiegoś aspergera czy inne gówno. ruchanie to nie co innego. Ty mogłeś