Wpis z mikrobloga

@goly8622 mnie za to rozpi@&#&a myślenie takich jak Ty którzy śmieją się że ktoś wyłożył hajs. Wykładasz tyle ile możesz stracić i Cię to nie zaboli więc z czego tu śmieszkować?
  • Odpowiedz
@goly8622: bo ktoś czekał 3 tygodnie na korekte, aby kupić a pociąg odjeżdżał a jak wreszcie zdecydował się to jebło. Ja miałem podobnie z liskiem gdy wchodziłem na giełde czyli niewiele miesiąc temu. Kupiłem na górce bo chciałem jak najszybciej sie tym pobawić i poszła pompa w dół ale byłbym kretynem gdybym to sprzedał. Przetrzymałem i siadło :)
  • Odpowiedz
@goly8622: Ty się śmiejesz, a ja jakieś 2 dni temu tutaj pytałem o jakiś przystępny tutorial do bitcoina, bo serio chcę w to wejść. Jeszcze nie do końca rozkminiłem na czym polegają te portfele, ale wyobraź sobie jakby moje pierwsze bitcoiny były tymi kupionymi przedwczoraj.
  • Odpowiedz