Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bejwatch

Bejwatch

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 713
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 712
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
Bejwatch
Bejwatch 7 godz. i 9 min temu
  • 1
Będą jaja jak berety, jeśli okaże się, że Cebe zarobi dużo siana w nowej robocie. Hejterstwu du*y pękną z zazdrości. Zacieram już rączki.

#raportzpanstwasrodka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch
Autor
6 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@renniferlopez2: Ja tam go lubię oglądać. Normalny chłopak, bez kija w tyłku jak wykopkowe zaburzone hejterstwo.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
6 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: W Kambodży tyle wystarczy do spokojnego życia. To nie polski land jewrosajuzu, gdzie tysiąc dolków musisz wydać na sam kurnik.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
Mnie obrzydza, nie mam pojęcia dlaczego.


@renniferlopez2: Może to przez hejterów. Daj mu jeszcze jedną szansę, spróbuj obejrzeć bez tych uprzedzeń, które rozsiewane są na tym tagu.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
5 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@Chilli_Heatwave: A w czym to przeszkadza? Nagrywają swoje życie codzienne, a montaż przecież nie zajmuje im zbyt dużo czasu.
  • Odpowiedz
BurgerStrassKarol
BurgerStrassKarol
10 godz. temu
  • 12
#raportzpanstwasrodka ja uważam, że Zordon nigdy sie nie wporwadzi do altanki na wiosce. Uważam że robi kolejny gambit zordona. Dlaczego, bo mu sie skończy jazda skuterkiem zombi po muszyne, skonczy sie wysyłanie niemowy po zakupy. Skonczy sie kupowanie kaaaawy w ankor markecie. Skoncza sie odwiedziny muminów, alanów, marynarzów itp. Nie bedzie brania skuterka na zakupy. Trzeba będzie się futrować z jedzeniem na kilka dni. On się tam nie wyprowadzi.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 9 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@BurgerStrassKarol: Twierdzisz, że Prezio wydał tyle kasy tylko po to, żeby zrobić gambit?
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 9 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@BurgerStrassKarol: Jeśli masz rację, to byłby największy gambit w historii Uniwersum.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20 godz. i 46 min temu
  • 1
✨️ Zbratanie atencjusza Billego z królem filtrów z Birmingham Ⓘ
Jak oceniasz zbratanie się naszego tagowego atencjusza Billego z królem filtrów z Birmingham?

a) Jest mi to obojętne i nie ma wpływu na postrzeganie tego fleksiarza

b) To srogi pszypau, przestał być już wiarygodny (jeśli kiedykolwiek był) wchodząc w biznesowy kontakt z tak kontrowersyjnym członkiem uniwersum
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: Założenie kanału komentującego Uniwersum po to, żeby zamienić go w telezakupy mango, to jakiś niesmaczny żart. Bynajmniej nie mam na myśli tej reklamy filtrów, która akurat jest jednym z niewielu zabawnych elementów tego kanału. Nie mam adblocka. Wspieram twórców jutubowych, oglądając reklamy, ale jak ktoś jest przesadnie pazerny, to wysiadam.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch wczoraj, 16:45:27
  • 1
Kambodża to dla wielu zbyt duży hardcore.
A co sądzicie o Bułgarii? Jest krajem związkowym jewrosajuzu. Klimat nad Morzem Czarnym jest do zniesienia. To może być kompromis dla wykopków, którzy nie chcą ruszać się z eurokołchozu.

#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch
Autor
wczoraj, 16:50:05 via Wykop
  • 0
@Vendigoo: Dom naszego wspaniałego Pana Prezesa Adama jest wciąż w budowie. Może powstrzymajcie się z oceną do zakończenia prac.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
wczoraj, 16:53:47 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: Uciekać trzeba choćby przed "umiarkowanym" klimatem, czyli półroczną zimą. Na peryferiach jewrosajuzu może być też mniej lewactwa w lewactwie.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
wczoraj, 16:56:45 via Wykop
  • 0
@Bimbas: Dlaczego zawsze poruszacie ten temat? Czy dlatego, że jest wam bliski? O co w tym chodzi?
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch wczoraj, 16:04:24
  • 2
Nie rozumiem tych zachwytów Kamborajem i psioczenia na Polskę. W naszym kraju robotnika stać na studio. I jeszcze na parówki zostanie.

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch
Autor
wczoraj, 16:13:50 via Wykop
  • 0
@Karl_Cotlet:

dzięki wam


Chciałbym być częścią polskiej diaspory w Siem Reap. Niestety głupi jestem i zasypuję krater budżetowy Tuska.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
wczoraj, 16:26:07 via Wykop
  • 0
@Karl_Cotlet: Nasi idole wygrali w życiu. Prędzej czy później to zrozumiecie.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
Autor
wczoraj, 16:33:50 via Wykop
  • 0
@Karl_Cotlet: Co czeka przyszłych emerytów w jewrosajuzie? Obecny system emerytalny jest nie do utrzymania.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
wczoraj, 15:18:22
  • 13
#raportzpanstwasrodka Machaja nowa jakość - clickbajt i 25 minut jazdy skuterkiem.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Machaja nowa jakość - clickbajt i 25 minut jazdy ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch wczoraj, 16:01:58 via Wykop
  • 3
@gravcornuto:
Bejwatch - @gravcornuto:
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
wczoraj, 14:13:15
  • 17
Z psychologicznego punktu widzenia to takiemu Haussmanowi czy Marynarzowi coś musi albo musiało w życiu brakować żeby się zwaflować z tymi mentami z Kambodży.
Pewnie niskie poczucie własnej wartości, brak kolegów, i próba przynależności do jakiejś grupy.
Dlatego do tych meneli tacy ludzie lgną.
#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch wczoraj, 15:02:25 via Wykop
  • 2
@dizel81:

Z psychologicznego punktu widzenia to takiemu Haussmanowi czy Marynarzowi coś musi albo musiało w życiu brakować żeby się zwaflować z tymi mentami z Kambodży.


Cały czas mam wrażenie, że wykopkom-hejterom musi w życiu czegoś brakować, skoro urządzili sobie na tym tagu kółko wzajemnej adoracji i bawią ich te czerstwe żarciki sypane jak z rękawa przez śmieszków hejterskich.
  • Odpowiedz
Haussman_KW
Haussman_KW
przedwczoraj, 11:06:56
  • 24
#raportzpanstwasrodka
Haussman_KW - #raportzpanstwasrodka

źródło: image

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 11:26:32 via Wykop
  • 0
@Koner1391: A wykopek na wczasach all-inclusive w Egipcie to niby inaczej robi? Od rana do wieczora taki podpięty jest do dystrybutora. Haussman przynajmniej odwiedzi naszych idoli i zawsze zwiedzi coś Siem Reap.
  • Odpowiedz
Bimbas
Bimbas
Bimbas
przedwczoraj, 10:12:41
  • 15
#raportzpanstwasrodka
Bimbas - #raportzpanstwasrodka

źródło: 1000066077

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 10:27:11 via Wykop
  • 0
@Bimbas: Podpowiedzcie, co jest w tym zabawnego. Też się pośmieję.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 11:20:57 via Wykop
  • 0
@Bimbas: Musiałeś zatankować z rana.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 10:06:13
  • 0
Świat obiegła informacja, że jego ekscelencja POTUS Donald Trump i irański reżim doszli do porozumienia, na mocy którego ta pier*olona Cieśnina Ormuz zostanie odblokowana.
Statki całego świata, uruchamiajcie silniki. Niech ropa popłynie.
Nasi idole z Kambodży są uratowani.

#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
przedwczoraj, 10:10:09 via Wykop
  • 9
@Bejwatch:

Nasi idole z Kambodży są uratowani.

szkoda że k---a nie przed alkoholizmem
  • Odpowiedz
KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
przedwczoraj, 10:27:34 via Wykop
  • 5
@Bejwatch: Nareszcie będą mogli bez obaw zatankować półtoralitrową butelkę po napoju benzyną, a nawet zalać na zapas do słoika. Od teraz będzie się im żyło znowu lżej. Niech na gniocie podziękują Donaldowi.
  • Odpowiedz
Wielki_Szu_internetow
Wielki_Szu_internetow
Wielki_Szu_internetow
przedwczoraj, 09:08:02
  • 3
Chyba umknęło a prezes otworzył drugi kanał. Jedzie po Darku jak po łysej kobyle z masełkiem. https://youtu.be/4q6En-0HU8o
#raportzpanstwasrodka
WielkiSzuinternetow - Chyba umknęło a prezes otworzył drugi kanał. Jedzie po Darku ja...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch przedwczoraj, 10:01:26 via Wykop
  • 0
@Wielki_Szu_internetow: Niezły ancymon z tego Darka.
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
14.06.2026, 19:41:35
  • 3
#raportzpanstwasrodka czasem staram sie rozgryźć na czym polega potęga danego uniwersum i lore, bez oglądania filmów, tylko po wpisach na wykop i komentarzach. Czasem się udaje czasem nie. Tutaj jest problem, nadal nic o nich nie wiem, skąd się wziął fenomen tych ludzi no skąd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 20:30:30 via Wykop
  • 1
@CCH5OH: Przede wszystkim nie słuchaj tych paskudnych hejterów. Oni w życiu prawdy nie powiedzieli.
  • Odpowiedz
renniferlopez2
renniferlopez2
14.06.2026, 19:53:52
  • 14
Widzę że mumin przestraszył się konsekwencji i usunął live'a. Kilka osób zgłosiło do yt - ciekawe czy mu zdemonetyzują albo usuną kanał, to byłby ciekawy zwrot akcji ¯\(ツ)/¯
#raportzpanstwasrodka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 20:03:48 via Wykop
  • 1
@renniferlopez2: Trzeba być niezłym spierd0l3ńcem, żeby zgłaszać takie rzeczy.
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
14.06.2026, 17:44:21
  • 28
#raportzpanstwasrodka
Tak wygląda szczęsliwy człowiek, zero potrzeb zero testosteronu nie musi z nikim walczyc bo nie ma o co. Ma hajsy ma jedzenie i p--o.
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Tak wygląda szczęsliwy człowiek, zero potrzeb zero...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 18:14:28 via Wykop
  • 3
@Knoblauch: A wykopki już się stresują na myśl o powrocie do roboty jutro.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 16:39:29
  • 0
Gdzie jest ten lajt Prezia? Wykopki mają dużo pytań i wątpliwości.

#raportzpanstwasrodka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMinimi
eMinimi
14.06.2026, 16:42:00 via Wykop
  • 3
@Bejwatch: w dupie usranej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 12:30:17
  • 0
Wystraszone wykopstwo skrywa się za czarną listą, żeby czasami ktoś nie zburzył ich kruchego światopoglądu opartego na urojeniach. Jesteście żałośni.

#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch
Autor
14.06.2026, 12:36:51 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: Co on tam robi?

@Czerwonyalimenciarz:

Witaj na czarno,za moje.


Przestraszony, marny hejterze.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
14.06.2026, 11:42:17
  • 6
#raportzpanstwasrodka spermiarz mongoł na "szkoleniu" na "etacie" rejestruje rzeczy do zapamietania pozniej.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka spermiarz mongoł na "szkoleniu" na "etacie" rejes...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 11:56:59 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: Fajna niunia.
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
14.06.2026, 11:43:37
  • 23
#raportzpanstwasrodka niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego brode ma sie na szyi? Moze nie rozumiem trendow, ale no kurde idz Ty czlowieku do barbera
oesucotusieodwala - #raportzpanstwasrodka niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego brode ma...

źródło: Screenshot 2026-06-14 133935

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 11:56:15 via Wykop
  • 0
@oesucotusieodwala: Tobie nie rosną włosy na szyi?
  • Odpowiedz
HeinzGuderian
HeinzGuderian
14.06.2026, 11:27:30
  • 6
#raportzpanstwasrodka
Niby każdy się z wielu aktorów śmieje, ale oni od kilku lat etatu nie powąchali i na głodnych nie wyglądają xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 11:30:53 via Wykop
  • 0
@HeinzGuderian: Trafił pan w sedno.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 11:38:16 via Wykop
  • 2
Konieczność codziennego nagrania gniota,


@kurczakos1: Zajmuje im to wielokrotnie mniej czasu niż wykopkom, którzy cały dzień poświęcają na robotę na etacie i na dojazd do niej. Od początku powtarzam, że hejt na naszych idoli bierze się z zazdrości, że udało im się wyswobodzić z jarzma niewolniczej pracy na etacie. Wykopstwo-hejterstwo cierpi na dysonans poznawczy.
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch 14.06.2026, 11:20:32
  • 1
Z zaciekawieniem śledzę losy Cebe, który jako pierwszy z naszych idoli podjął "uczciwą robotę na etacie".

#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
14.06.2026, 11:28:27 via Wykop
  • 7
podjął "uczciwą robotę na etacie".


@Bejwatch: nie "podjął", jest na "szkoleniach" - jak może pamiętasz, Timoore również oferuje "szkolenia" kazdemu
  • Odpowiedz
stopmen
stopmen
stopmen
14.06.2026, 11:47:24 via Wykop
  • 2
@Bejwatch: przeciez ten mongol z zakolem na pol glowy i loniakami na ryju jak 13latek z jego aparycja to jedyne gdzie to na jakiejs tasmie w fabryce moze pracowac zeby ludzi nie straszyc😅
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking