Wpis z mikrobloga

@pejczi: bierzesz z bieda Flooru. Chociaż ja miałem wrażenie ze tam czesto masa przypadkowych lasek ląduje w trakcie imprezy. Kto wie może się nawet znamy co prawda od dobrego pół roku ponad się nie pojawiałem w klubach.
@Kayleigh: No ja tez ostatnio mniej, z 2 miesiace temu bylem jedynie w xoxo na vipie ale to tyle (no i sketch jak cos z hypetalkiem robil, ale to moze na godzine wbilem bo za trzezwy bylem -3:30 to cale towarzysto nafurane mka i fake mefą ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
bo zastanwiam się czasem, skąd studentki dziennikarstwa albo socjologii mają kasę na lajfstajl, który wymaga jakichś 10k miesięcznie.


@Gaston_Godin: kupują drogie ciuchy, robią sobie zdjęcia, a następnie oddają do sklepu. Wystarczy kilka takich zdjęć w miesiącu i jak oglądasz jej instagrama to masz wrażenie że tak wygląda jej życie. Była już o tym dyskusja na mirko.
Czytaj: szukam cucka który zapłaci za moje jedzenie i drinki za to, ze zrobię mu nadzieje na niezobowiązujące ruchanie. A stuleje się spuszczają już xd nawet mi was nie żal