Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka #!$%@? akcja, przynajmniej jak dla mnie, jestem początkującym kierowcą, prawko mam od 4 miesięcy. Wybrałem się dzis do sklepu i gdy wracałem jechałem obok przystanku, gdzie był akurat autobus, wiadomo teren zabudowany jak co to wpuszcze, ale ani nie miał kierunkowskazu ani nic ,bo ludzie jeszcze wysiadali. No to jade tam te mniej wiecej 40 i jebs zza tego autobusu wyłania się taki mniejszy bus, ktorego nijak nie miałem jak zauważyć. I wjeżdża mi na pas, szybko ucieklem na lewy, bo na szczęście nic nie jechało lewym. Nie wiem ile brakowało żeby do mnie dobił, ale na szczęście nic sie nie stało... Mieliście kiedyś podobne sytuację? #gownowpis #samochody
  • 8
No to jade tam te mniej wiecej 40 i jebs zza tego autobusu wyłania się taki mniejszy bus, ktorego nijak nie miałem jak zauważyć.

I wjeżdża mi na pas, szybko ucieklem na lewy, bo na szczęście nic nie jechało lewym.


@Nikt111222:
@magistico: acha, jasne.
@Nikt111222: Nie przeżywaj. Normalna sytuacja,że ktoś Cie nie zauważył i wjechał przed Ciebie, lub zauważył i celowo się wepchnął. Normalna sytuacja jakich pełno na drogach i nawet nie warto tym sobie głowy zaprzątać.