Wpis z mikrobloga

No i skończy się Śmieszkowanie. Wczoraj odebrałem bilet do wojska na ćwiczenia rezerwistów.... Kiedyś w czasie studiów byłem na takim krótkim przeszkoleniu wojskowym a teraz sobie o mnie ktoś przypomniał. Niestety chcą mnie wysłać na 4 tygodnie daleko daleko od domu i nie interesuje nikogo że praca dzieci itp. Co za system...
#wojsko #militaria #wku #antoni #gorzkiezale #takaprawda
F.....e - No i skończy się Śmieszkowanie. Wczoraj odebrałem bilet do wojska na ćwicze...

źródło: comment_4FgT2kpXGMhIPbJHlifJxDV8tBecGiuJ.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Flamee: Jak bylem na komisji to powiedzialem, ze w sumie moge isc do wojska. xD A potem jak robilem badania i dostalem kategorie zdolny do zawodowej sluzby wojskowej to mi wyslali list z zaproszeniem na jakies cwiczenia. Dobrze, ze nie pojechalem. xD
  • Odpowiedz
@Flamee: obowiązkowe wezwanie? Swego czasu dostałem ja i znajomi z rocznika list z zapytaniem czy wyrażany chęć przejścia szkolenia lub stałego wcielenia do wojska i można bylo się zgodzić lub odpisać odmownie. Ale żeby obowiązkowo? :/
  • Odpowiedz
K---a. Znowu zobaczyłem ten wpis w gorących i znowu się zestresowałem. TYLKO wojsko zawodowe. O----------e się ode mnie, mam inne priorytety.
  • Odpowiedz
@Flamee gościu, przygotuj pismo że masz rodzinę do utrzymania i jeśli chcą cię wziąć muszą ci zapłacić dokładną sumę twojej wypłaty w konkretnym terminie i napisz że przez 4 tygodnie nieobecności w pracy mogą cię zwolnić. I jeśli tak się stanie będziesz chciał aby ponieśli konsekwencje.
A przynajmniej tak by było z osobami które były na komisji tylko. Bo to co piszesz że mogą wziąć każdego to nieprawda. Bo jeśli masz
  • Odpowiedz
Zapytałem się stryjka pułkownika c---------------a, powiedział że biorą tych co wcześniej mieli jakąś styczność z wojskiem. Poza tym zawsze można napisać odwołanie albo chować się szafie.

A najlepsze że te kategorie to jakieś g---o, sam mam kat. A mimo wady wzroku, skoliozy i płaskostopia xD

Aha, ci z niższymi kat. niech się nie cieszą, bo w razie wojny będą robić za kamikaze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz