Wpis z mikrobloga

Mieć na uwadze że nie ma tego złego przynajmniej w marcu zrobię to nie jest to że od fajek ale jak już zacząłem się zastanawiać się nad tym co się dzieje w tym roku nie pojedziemy do eksu zamierzamy się wybrać na to
@sugasuga miłość do mnie właśnie w środę od razu się w pociągu będzie to możliwe dzięki czemu można złożyć w terminie od razu i nie ma niestety aukcja w ciemno a nie wiem jak się uda i łydki na terenie obiektu parking zamykany jest problem
@sugasuga: na wypok nie działa ale klepłem w pierwszy lepszy sms i jest:
Miłość jest ślepa wiara i miłość i krew w moczu interpretacja dotyczy zaistniałego zdarzenia przyszłego przedstawionego stanu cywilnego i karnego i nie ma w tym tygodniu to nie tylko ja i ty jesteś właścicielem tej pory ttafialas
@sugasuga miłość do kina ale filmów brak dropu albo totalnie nie wyczuwalny #!$%@? wie m osie praktyk w domu jestem pewien Czy hak tam jest gdzie usiąść w lokalu na luzie się dogadamy co u Ciebie jak tam cię nie wiem xd czemu tak
Miłość do Boga i Jego woli. pozdrawiam cieplutko pozdrawiam serdecznie zapraszam na nową stronę internetową WWW. znajdziecie tu problem z wyborem dla dzieci ofiar wypadków drogowych i katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w której zginął tragicznie prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką oraz ostatni prezydent RP Lech Poznań.
@sugasuga: miłość do koszyka i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić

O hui ale pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie zrobie I am not sure if you are aware of this but I am not sure if you are aware of this
miłość i potem odpalasz spotify na telefonie i dźwięk idzie z głośników na Bali drewnianych stanowią one podstawę prawną promocji zdrowia i profilaktyki uzależnienia od alkoholu nie ma problemu z wyprzedzeniem na b2b zatrudni osobę na stanowisko dyrektora it