Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z telefonami, każdy pisze to co podpowie słownik w telefonie. Zaczynamy od słowa: miłość xD u mnie:
Miłość i jedziemy do koszyka nie powiodła się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku i Twitterze i Instagramie w tym roku
  • 286
  • Odpowiedz
@sugasuga: miłość do pizzy hawajskiej w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym.
  • Odpowiedz
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie działa lub jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne jest to bardzo ważne
  • Odpowiedz
  • 1
Miłość jest ślepa ulica i numer telefonu komórkowego lub na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
  • Odpowiedz
miłość i przyjaźń to magia i miecz świetlny LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu do świtu co różni się od siebie o to że coś jest ciemne i jasne i przestronne i komfortowe i bezpieczne dla zdrowia i życia zawodowego na stanowisku pracy w domu i ogrodu na pewno nie jest to bardzo dobra znajomość języka pisanego w ogóle to jest to bardzo ważne że nie ma szans edukacyjnych i promocyjnych w
  • Odpowiedz
  • 0
@sugasuga miłość do koszyka i tak nie jest to nieodpowiedzialne i niepowazne potraktowanie sprawy ja w to nie wchodze sorry za zamieszanie i tak nie jest to nieodpowiedzialne
  • Odpowiedz
  • 0
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie ma problemu z tym zrobić no ale ja nie chcę już nic nie będzie bo ze mnie zrezygnowałas
  • Odpowiedz
  • 7
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie mam ładowarki i telefon mi się rozladowal w dniu 06.10 nie działał
  • Odpowiedz
Miłość jest ślepa jestem w domu i nie wiem czy nie pojechać do domu i nie wiem czy nie pojechać do domu i nie wiem czy nie pojechać do domu i nie wiem czy nie pojechać do domu...

Chyba w pętlę wpadłem.
  • Odpowiedz