Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z telefonami, każdy pisze to co podpowie słownik w telefonie. Zaczynamy od słowa: miłość xD u mnie:
Miłość i jedziemy do koszyka nie powiodła się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku i Twitterze i Instagramie w tym roku
  • 286
  • Odpowiedz
  • 0
Miłość i tak nie ma znaczenia dla rozstrzygnięcia konkursu ofert na realizację tego zadania z matematyki w szkole podstawowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@sugasuga miłość w rytmie disco polo i dance studio urody i zdrowia i urody Mateusz wygrał z Wisłą na śniegu i lodzie i nie ma co się dzieje w tym roku oddany do użytku w sumie też nie oglądam telewizji cyfrowej
  • Odpowiedz
Miłość jest jak się nie tylko ja nie mam pojęcia czy w ogóle nie ma za zadanie wskoczyć na pewno nie będzie to będzie wyglądało to tak jak w kombajnie
  • Odpowiedz
@sugasuga: Miłość do koszyka i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem.
  • Odpowiedz
Miłość to Ci po prostu nie ma szans na maila? Tak czy inaczej volkswagen golf club w poniedziałek, bo jest ryzyko, to od administratora zależy mi sie podoba ci drzewa. The person with us open puchar świata w biegach narciarskich i snowboardowych na pewno się przyda mi to nie mam możliwości rozmawiać.
  • Odpowiedz
Miłość jest ślepa ulica nie jest tak strasznie myślisz o mnie mówiłaś o tym jak nie ma o nie na tą chwilę im się to że jak coś jest na zaspie nie wiem co to za sygnatura porcelany
  • Odpowiedz
@sugasuga miłość i przyjaźń to magia część z nich jest najlepszy sposób na skontaktowanie się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku za darmo jak zrezygnować z prenumeraty czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i czasopism i gazet i
  • Odpowiedz