Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z telefonami, każdy pisze to co podpowie słownik w telefonie. Zaczynamy od słowa: miłość xD u mnie:
Miłość i jedziemy do koszyka nie powiodła się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku i Twitterze i Instagramie w tym roku
  • 286
  • Odpowiedz
@sugasuga miłość i przyjaźń to magia część z nich jest najlepszy pod koniec lat to nie jest to że nie ma to jak ja to mam szczęście nie wiem czy to bezpieczne w użyciu

Chyba mój słownik ma depresję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sugasuga Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie ma co robić w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma #!$%@? że się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się.

Chyba za dużo nie chce mi się pisze XDD
  • Odpowiedz
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie działa lub jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na pewno nie jest to tkaie hop siup w dniu dzisiejszym świecie i nie tylko na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za treść komentarzy na stronę internetową
  • Odpowiedz
Miłość i przyjaźń to magia część mojego życia przez nas opony używane i nowe odpowiedzi i komentarzy i opinii i poglądów i swobodnej inteligencji za pomocą plików cookies w celu zapewnienia ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu samochodowego i recyklingu i nie tylko nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Polski niż atom i nie tylko to co przeżywacie i nie tylko na zamówienie i dostarczymy ci dokładnie tak jak w
  • Odpowiedz