Wpis z mikrobloga

Miłość jest jak najbardziej konieczna do ewolucji i tak nie jest to niemożliwe do domu i nie tylko w tym roku na Camp Nou w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na ruchanie w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na ruchanie...
XD
@sugasuga: miłość jest piękna kobieta i ważne informacje o naszych imprezach się z nim w pracy i nie mogę rozmawiać o której mowa w ust. To co ja mogę się do niego i miejsca w domu bo to mieli my taki samo co tam robisz w tym roku na stronie internetowej ministerstwa pracy i miejsca na dysku w domu bo to jest piękna pogoda się z Tobą i nie wiem czy
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie jest otwarte I am not sure if you are aware of this but I am not sure if you are aware of this but I am not sure if you are aware of this...

Zapętliło się :/ Czasem wkurza, że słownik miesza języki.
@sugasuga miłość do koszyka i nie tylko więc nie wiem czy to ja na Ciebie na nim czy Ty na to powiesz na to że też spędzam weekend na lubelszczyźnie w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie bierzesz mnie poważnie to nie jest tak że ja Cię nie wołam na obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej mierze od razu mi się że dojechałem do Białegostoku jakimś trabantem czy
Miłość jest jak najbardziej na świecie jest ktoś kto przeszedł całą halę Ikea i wyszedł bez niczego nie zobowiązuje i jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na blogu niedługo po prostu nie mam tego robić to co jest 700 razy bardziej potrzebne niż łóżeczko dla dziecka do koszyka i nie tylko w nas samych siebie i innych takich jak np w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ogarniam
Miłość is the day I get to go to the gym and get my hair done and then I will be back to school next week and I will be back in the next few days I will be able to get my hair done
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie ma co się dzieje w tym utwierdzic w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma co się dzieje
@sugasuga: miłość i przyjaźń to magia część zmiennej dojdzie do tego nie wiemy co się dzieje w sumie nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Ciebie za wcześnie na to nie jest to że nie ma co się dzieje w sumie nie wiem
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle to fajni jesteście ludzie kocham was nie odchodzę and the other one was a little bit of an issue with the child
@sugasuga Miłość fanów do marki nie utrzyma się lepsi od domu do domu więc nie wiem czy to bezpieczne w użyciu i tak masz rację ale nie mamy zdjęć tego miejsca to sie zobaczymy co z tego co z tego co wiem to sie zobaczymy co z tego co wiem to sie zobaczymy co z tego co wiem to sie zobaczymy co z tego.
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym

I tak dalej.
Bardzo dużo osób ma to całe "jest jak najbardziej na świecie", ciekawe
Miłość i partnerstwo wschodnie na początku może być częściej później się z tym zrobić jak ja nawet projektu nie znam i żadnych problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii w gminie Woźniki