Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z telefonami, każdy pisze to co podpowie słownik w telefonie. Zaczynamy od słowa: miłość xD u mnie:
Miłość i jedziemy do koszyka nie powiodła się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku i Twitterze i Instagramie w tym roku
  • 286
  • Odpowiedz
@sugasuga: miłość i przyjaźń to magia i miecz prawdy w domu a Lujo już wydał wyrok z uzasadnieniem w domu i nie ma co do #!$%@? w moje kompetencje użytkownika na forum w Davos
  • Odpowiedz
Miłość z drugiej strony ciuchy leż y inaczej na wykopie niech zostanie na coś będziemy częściej się widzieć u normalnych ludzi wywoływać Gdybym miała powodzenie No chyba że złożymy sie na Monte i nie byle,czym i tak jeszcze muszę wziąć koc i nie potrafi stworzyć związku ani częściej Mam wrażenie nawet jeśli zatrzyma na wykopie niech zostanie na coś będziemy gdybym szczęście wśród facetów szczęście wśród Polaków,
  • Odpowiedz
Milosc ale na prawo do tego nie mam nic do stracenia nie ma nic nie stoi na przeszkodzie do końca nie jest za późno w tym samym czasie wojny świat w Polsce samym czasie studiów świat w którym samym czasie wojny świat w celu poniżenia w tym samym miejscu.
  • Odpowiedz
Miłość i inne pojazdy i łodzie i pojazdy użytkowe na rynku od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem i serwisem i nie tylko o to co przeżywacie nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Polski niż atom.
  • Odpowiedz
  • 1
Miłość jest tylko trzeba się z tym nie wiem co sie robi nie wiem ile to bedzie sie ze nie spojrzałem wszyscy wrocą to po wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez burmistrza miasta Lubaczowa z tym nie handlujcie
  • Odpowiedz
Miłość jest w domu i pracuję na Uczelni i zrobić doktorat z farmacji, że nie ma Tindera dla czworonogów się nie stało, że to dla mnie masz plany na resztę dnia czułem się dużo lepiej niż wczoraj,
  • Odpowiedz
Dobra podejście drugie tym razem spróbuję po polsku xD

Dystrybuanta standaryzowanego rozkładu normalnego życia w rodzinie i energia pradu elektrycznego J amper na metr kwaratowy.
  • Odpowiedz
  • 1
miłość i inne polskie szroty to nie ma sensu bo wiekszasc by nawet nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Polski niż atom i nie mam czasu na przekomarzanie sie.
  • Odpowiedz
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem.
  • Odpowiedz
@sugasuga: wysłałem żonie:D

Miłość to nie jest tak że mi chcesz pomóc w niedzielę? Bo Dorota chce jutro malować przedpokój i kuchnie a jak nie będzie miał chwilę wolnego czasu i tyle. Ok dzięki :-) pozdrawiam serdecznie zapraszamy do domu. Tak będę walczył o Ciebie też kocham najmocniej na starym mieście i tyle pewnie wziął udział wzięło ponad pół roku mam nadzieję że to drugie to nie jest tak źle
  • Odpowiedz