Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z telefonami, każdy pisze to co podpowie słownik w telefonie. Zaczynamy od słowa: miłość xD u mnie:
Miłość i jedziemy do koszyka nie powiodła się z użytkownikiem Anna zarejestruj się na Facebooku i Twitterze i Instagramie w tym roku
  • 286
  • Odpowiedz
  • 0
Miłość w Zakopanem chwyty na gitarę i nie mam kija w dupie xD Ale dzięki za propozycję ale nie wiem czy zdążę ten pierwszy przeczytać a co do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor miał na myśli to nie jest to.
@sugasuga
  • Odpowiedz
Miłość jest ślepa ulica i nr mój pierwszy raz z nami na przerwach pomiędzy dwoma mężczyznami jak to jest właśnie plus dla dzieci w tym temacie pracy. To nie tylko alkohol
  • Odpowiedz
@sugasuga: miłość do dziecka i do ojca a potem tragedia dla obojga w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie trzeba było wstawać w nocy bo karmię piersią więc nie używaliśmy butelek i nie tylko od starszych osób z którymi się w związku z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle
  • Odpowiedz
@sugasuga: miłość jest ślepa wiara i miłość do koszyka wyświetl mój wygląd zewnętrzny skóra i kości udowej i tak dalej pójdzie do szkoły w której chcesz sprawdzić czy jest gotowa do zawieszenia i nie ma to do koszyka
  • Odpowiedz
  • 0
@sugasuga miłość do koszyka i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to wygląda w ten sposób nie mogę się doczekać kiedy to w sumie to nie jest #!$%@? koncert zyczen

uwielbiam te zabawe xD
  • Odpowiedz
Miłość jest jak najbardziej na świecie i w ogóle nie mogli znaleźć Pani dziecka I am not sure if you are aware of this but I am not sure if you are aware of this... Xdd
  • Odpowiedz
@sugasuga miłość xD w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie w temacie i tak nie wszystko jest ok i nie tylko w tym roku się uda to w sumie to nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma opcji żeby nie zjeść czegoś takiego jak w przypadku gdy nie ma problemu z tym nie możemy się umówić
  • Odpowiedz
  • 0
Miłość i przyjaźń to magia część o lodówka słabo mowli ile trzeba zapłacić za to że wybredny to wiem że to nie jest to frytki z piekarnika i piec w piekarniku nagrzanym do exita idziemy na sanki zimowy poradnik paliwowy i wydechowy BMW
  • Odpowiedz