Wpis z mikrobloga

Lololol właśnie wbiła mi policja na chate i pyta o byłego współlokatora, który nagle z dnia na dzień powiedział, że się wyprowadza i wyjeżdża do pracy do Anglii xD Wyjechał jakoś w lipcu. Ciekawe co sie #!$%@?ło, policja nic nie powiedziała, tylko, że go szukają. On był tak zajebiście miły i fajny. I odkąd się wyprowadził jakoś tak tęskniłam za nim i brakowało mi go, bo bardzo fajny i miły był. Lololol.
#wspollokatorzy #cotusie #smuteczek
  • 38
@consummatumest: pewnie nakradł na fikcyjnych aukcjach allegro i zwiał. Ja tak "zasponsorowałem" wyjazd jednego dziada do Szkocji, podobno okradł tak kilka osób, mam wszystkie jego dane, zdjęcie, adres w Szkocji, miejsce pracy, fejsa, a i tak policja/komornik nic nie mogą zrobić bo przebywa zagranicą. Ehh. Kiedyś do niego na fejsie napiszę chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@consummatumest: W tamtym roku wracam z Hiszpanii, jedną noc nocowałem u siebie i pojechałem dalej, wtedy ostatni raz widziałem mojego współlokatora zza Bugu, po kilku dniach wracam i wbija mi policja, współlokatorka ich wpuszcza, ja ze spania, w gaciach, szarpię się z koszulką i klnę na ich oczach, pokazują mi jego zdjęcie, uśmiecham się i mówię, że to on i co sie stało, podobno okradł pracodawcę i #!$%@?ł. Nie zdążylem odebrac
@consummatumest też miałem takiego współlokatora, miły gościu, sprzątał, gotował, czasami znikał na 3 dni, później zniknął na #!$%@? a później zobaczyłem go na stronie Trójmiasto peel że ścigany trzema listami czy coś, za usiłowanie zabójstwa, napady z bronią, handel dragsami i kradzieże aut :d Strasznie mi się przykro zrobiło bo na prawdę spoko gościu to był :D