Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym przez jakiegoś chama. (Było w top gorących ale moderacja autyzm mocno i usunęli więc nie podam linka). Nie zawołam też mimo ze było multum chętnych bo nie mam listy.

Treść.

Przez cały dzień nie było żadnego telefonu, tak więc przyjechawszy z pracy komunikacją miejską o 20 zastałem niezmieniony widok, co oznaczało wyciągnięcie ciężkich dział i zaangażowanie bagiet. telefon na 997 wykonany o 20:39. Przyjazd o 20:51 tak więc propsy za bardzo szybką reakcję. Państwo bagiety od razu powiedzieli że nic są w stanie zrobić ale im powiedziałem że wiem, że teren prywatny, ale że potrzebuję notatkę jako podstawę późniejszego roszczenia na drodze sądowej i żeby sobie zapisali w systemie że jak WK 32301 zadzwoni że mu ukradli samochód to żeby nie stawiali całej Wawy na alarm tylko powiedzieli mu, "ośle odholowali cię".

Państwo policjanci podali numer do serwisu holownika z którym na codzień współpracują i mają jakąś umowę ramową na obsługę warszawy, ale niestety ci mnie pogonili, mówiąc ze jak go odholują to równie dobrze jakby ukradli.

Dodatkowo na podstawie numeru rejestracyjnego znaleźli typa i podali mi jego numer telefonu xD.

Tak więc drogi teraz są dwie.

- Dzwonię do typa i mówię mu: #!$%@? chamie za bramę, jak nie odbierze albo zignoruje to holownik
- Od razu holownik tylko potrzebowałbym numer do firmy która się podejmie czegoś takiego.

Tak czy siak pytanie, czy ktoś może w Warszawa bliska Wola zna namiar na pomoc drogową / holownik który podejmie się tego zadania.

#zalesie #oswiadczenie #parking #motoryzacja #wk32301 #chamstwoidrobnomieszczanstwo
Pobierz dobrabajera - Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatn...
źródło: comment_ce971ykE20hJrUIgLC4h8jE0pyipcNfj.jpg
  • 362
@dobrabajera: chlopie, zawsze jak masz problem to jestes w nim osamotniony. Musisz stworzyc sytuacje, w ktorej to auto bedzie wadzilo nie tylko Tobie. Wyciagnij je na holu z miejsca, zastaw przejazd. Teraz wiecej ludzi nie moze wyjechac z garazu, drogi przeciwpozarowe sa niedrozne. Na pewno wtedy przepisy zezwalaja na odholowanie.
W sumie dziwne miejsce, bo zazwyczaj takie niespodzianki na dłużej mieli mieszkańcy okolic bliższych lotniska.

Durnie sobie taki "lajfhack" wymyślili żeby wylatując na wakacje mieć auto pod dachem i za darmo - władować się do jakiejś hali garażowej i zająć pierwsze wolne miejsce. Ale Ty jednak dość daleko od lotniska - ale kto wie, może to np. jacyś znajomi Twojego sąsiada z bloku czy coś.

Kiedyś się interesowałem zagadnieniem i niestety prawo
@896ffbffc75797c78e5391ae48d56922: tak samo ma się sytuacja w przypadku diesli, które nie wzbudzą detektorów tlenku węgla :). Sam wałkuje projektantów, instalatorów, deweloperów ,że dołożenie urządzeń lpg to żaden koszt.. Tylko problem rodzi się innym w przypadku kiedy w hali garażowej występują wszelakie przegłębienia są to miejsca gdzie propan butan potencjalnie może zalegać a tam czujników nie zainstalujemy ( ͡º ͜ʖ͡º).
moi rodzice mieli podobna sytuuje. Sąsiedzi kupili sobie drugie auto i zaczęli parkować na miejscach, które w danej chwili były wolne.


@magrusia: Mnie dziwi że w międzyczasie nie zamontowali sobie blokady naziemnej na kluczyk (pic. rel)

Gówno prawda. Dodałem ten post do ulubionych i nic mi nie przyszło.


@mr_white: Bo #!$%@? moderacja usunęła z nieznanego powodu. @moderacja wy jesteście #!$%@? normalni???

@dobrabajera: Na razie nie odniosłeś się do kwestii
Pobierz ludzik - > moi rodzice mieli podobna sytuuje. Sąsiedzi kupili sobie drugie auto i zac...
źródło: comment_9bViIinSsqokuJOOGneV6YKjzdXauBNs.jpg
@dobrabajera: Nie wiem czy już o tym myślałeś i czy to jest możliwe, załatwić kontakt do właściciela przez nr polisy? Może masz jakiegoś ziomka w ubezpieczeniach i jest w stanie to wyciągnąć z bazy. Na to auto są dwie z tego co widać:

Dla pojazdu: AUDI A3 2.0 TDI KAT. 8P AMBITION
Zakład odpowiedzialny: LINK4 TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.
Adres: Postępu 15, 02-676 Warszawa
Polisa: 22014/5265020
Dla pojazdu: AUDI A3 2.0 TDI