Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym przez jakiegoś chama. (Było w top gorących ale moderacja autyzm mocno i usunęli więc nie podam linka). Nie zawołam też mimo ze było multum chętnych bo nie mam listy.

Treść.

Przez cały dzień nie było żadnego telefonu, tak więc przyjechawszy z pracy komunikacją miejską o 20 zastałem niezmieniony widok, co oznaczało wyciągnięcie ciężkich dział i zaangażowanie bagiet. telefon na 997 wykonany o 20:39. Przyjazd o 20:51 tak więc propsy za bardzo szybką reakcję. Państwo bagiety od razu powiedzieli że nic są w stanie zrobić ale im powiedziałem że wiem, że teren prywatny, ale że potrzebuję notatkę jako podstawę późniejszego roszczenia na drodze sądowej i żeby sobie zapisali w systemie że jak WK 32301 zadzwoni że mu ukradli samochód to żeby nie stawiali całej Wawy na alarm tylko powiedzieli mu, "ośle odholowali cię".

Państwo policjanci podali numer do serwisu holownika z którym na codzień współpracują i mają jakąś umowę ramową na obsługę warszawy, ale niestety ci mnie pogonili, mówiąc ze jak go odholują to równie dobrze jakby ukradli.

Dodatkowo na podstawie numeru rejestracyjnego znaleźli typa i podali mi jego numer telefonu xD.

Tak więc drogi teraz są dwie.

- Dzwonię do typa i mówię mu: w---------j chamie za bramę, jak nie odbierze albo zignoruje to holownik
- Od razu holownik tylko potrzebowałbym numer do firmy która się podejmie czegoś takiego.

Tak czy siak pytanie, czy ktoś może w Warszawa bliska Wola zna namiar na pomoc drogową / holownik który podejmie się tego zadania.

#zalesie #oswiadczenie #parking #motoryzacja #wk32301 #chamstwoidrobnomieszczanstwo
dobrabajera - Jeśli kogoś to interesuje to mam update sytuacji z zablokowanym prywatn...

źródło: comment_ce971ykE20hJrUIgLC4h8jE0pyipcNfj.jpg

Pobierz
  • 362
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobrabajera: skoro to parking podziemny to przecież ma bramę na pilota więc każdy tam nie wiedzie tylko musi mieć pilota -> mieszka tam lub od kogoś wynajmuje miejsce samo. To powinno pomóc ustalić kto to jest jak nie na policji to u administracji
  • Odpowiedz
@dobrabajera: no ciekawe jak to się zakończy, ja bym jednak próbował (jak wspomnieli przedmówcy) sprawdzić czy auto jest na gaz, jesli tak poinformować odpowiednie służby, że takie auto jest stoi na parkingu podziemnym i stwarza zagrożenie. Jeśli nie jest na gaz, faktycznie rozlać trochę benzyny i tak samo wezwać odpowiednie służby.

Inna sprawa, że to kuriozalna sytuacja, masz k---a swoje miejsce za ktore płacisz, a tu ci parkuje typ i
  • Odpowiedz
@Singularity00: Nie do końca. U nas też jest brama na pilota, ale co z tego, jeśli średnio raz na tydzień zdarza się jakiś dzban, co się czai pod wjazdem i czeka na to, aż ktoś np. wyjeżdża albo wjeżdża i wtedy się wbija.
  • Odpowiedz
@dobrabajera: Nie wiem czy już była taka porada... ale u nas jest taka pizzeria która ma własny parking w centrum miasta, dla klientów jest gratis, dla innych 50 zł/h i zakładają blokadę na koło jest tabliczka ze stosowną informacją. Kilka osób się burzyło, był artykuł w lokalnej gazecie i pizzeria była kryta. Więc może załóż blokadę na koło i czekaj... no oczywiście jeśli masz cierpliwość i możliwość załatwienia blokady...
  • Odpowiedz
@goodghost: kuriozalna to jest twoja głupota, bo raz że gaz nie ma żadnego znaczenia, a dwa jak ma niby rozlać benzynę jeżeli są kamery?

ten wątek to jest kopalnia idiotów którzy nie potrafią czytać i/lub dają takie głupie rady że aż szkoda oczu
  • Odpowiedz
@ludzik: tak jest.
To blok oddany jakoś w 1993 czy 1994 roku i nie do końca wszystko było spójne w księgach, aktach itd. Mieszkańcy musieli się dogrzebywac informacji. I spółdzielnia zeby mieć czyste ręce to ma czas sprawy sądowej nie zgadzała się na takie rozwiązania
  • Odpowiedz
@magrusia: Ech, p------e. A teraz pozwalają założyć? Ja się chyba spytam w swojej spółdzielni co w takich przypadkach wg nich mam zrobić i czy mogę się zabezpieczyć taką blokadą.
  • Odpowiedz
@ludzik: p------e. A ile nerwów :/
Teraz pozwalają. Niektórzy się tak zabezpieczyli.

Natomiast odkąd nie ma już tych p--------h sąsiadów to podkradanie miejsc się nie zdarza.
(Ludzie serio p------i, bo zdarzyło się, , ze babka zgarnęła z trawnika gowno i wtarla sąsiadowi w kurtkę)
  • Odpowiedz
@magrusia: To dobrze. Ja sobie podejmę jakieś prewencyjne kroki. No i jeszcze sąsiad z góry jest radcą prawnym, więc na razie mogę chyba czuć się względnie spokojnie.
  • Odpowiedz