Wpis z mikrobloga

Witajcie
Mam pytanie czy komuś przyszła przesyłka drukarki 3D
Metoda EUTHXYH - Europe railway priority mail
Przesyłka wyszła 23.10 i jeszcze jej nie ma. ☹️ Wiem że może panikuje bo dopiero 30 dni roboczych minęło ale może ktoś się podzieli ile mu szło lub doszło w tym okresie TĄ METODĄ WYSYŁKI szukałem trochę po wykopie ale znalazłem szczatkowe info
Pisze bo tracking działa dziwnie np. dzisiaj (05.12) przyszła mi informacja o tym że dotarło
2017-11-20 10:29 Parcel arrival at Brest, Belarus,The train will arrive at the next station in 3-4 days,Warsaw [ Poland]
A na gearbest wogóle juz ten traking pociagowy usunął i zostal mi tylko z UPS ale tam jedyny status to:
2017-10-23 00:00 Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS.
#gearbest #priorityline #tracking
  • 12
@jasmina-grygiel: To ja tez tak miałem zaraz po tym dostałem drugi nr trackingowy ktory byl na Polske z firmy UPS i od 2 tygodni nic sie nie zmieniało potem zniknął ze strony Gearbestu ten pierwszy nr trackingowy ale miałem zapisany w alipaczce i dzisaj w tym pierwszym pojawilo mi sie to co pisałem w pierwszym poście. Jak otrzymam przesyłkę to postaram sie opisac porządnie żeby jakieś Mirki które sie nie moga
@Yogi2426:

Kłamiesz w uj. Swego czasu były wrzuty 4 razy dziennie na ten temat. Jest tego pełno jak się prawilnie poszuka.W tym roku są szanse, że nie dojdzie. Możliwe, że mam podobną sytuację i możliwe, że już dostałem kilka takich paczuch. Za zielonkowatość won do szeregu i cierpliwie czekać.
@ryjek201: Z całym szacunkiem wiem że Ty, Andczej, boruvva, ajgor-rzeszowski, cyanoone i pewnie jeszcze kilka osób o tym pisaliście ale zapewne zgodzisz się że jest na ten temat o wiele mniej informacji niż odnośnie Europe Railway Registered czy EU Registered itp. Ja starałem się przeglądnąć w miarę możliwości Wykop i Google i nie powstrzymałem się by zagladnąć na też kolejne strony a nie tylko pierwszą ale możliwe że nieumiejętnie szukałem ale
@Yogi2426:

Błądzisz synu, chcesz dać gotowy przepis jak spalić kolejny rodzaj wysyłki? Boga za rękę nie chwyciłeś, ameryki nie odkryjesz, odpuść sobie tworzenie kolejnego odkrywczego poradnika. Po co ci to? Orderu ci nikt za to nie da a wpierd... po kieszeni potem dostanie każdy. Masz za dużo wolnego czasu i nie wiesz co z nim zrobić? Zacznij kolekcjonować znaczki.

just wait or be a loser