Wpis z mikrobloga

Odnośnie mego wpisu z wczoraszego wieczora o tym jak "poznałem" dziewczynę na Lotosie
Przede wszystkim nie spodziewałem się aż takiego odzewu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłopa nie ma, nikt mnie nie pobił, ani też nie wylądowałem w kostnicy. Dziewczyna mega spoko, lekko nieśmiała i speszona całą sytuacją bo nie myślała że przyjdę, ale w miarę rozmowna, było kilka wspólnych tematów. Troszkę daleko mieszka i droga na pieszo była długa, lecz to dobrze bo był czas na rozmowę. Numer telefonu do niej mam i może coś z tego będzie ()
Nie napisałem od razu w drodze powrotnej bo padało trochę i deszcz nie sprzyja pisaniu na telefonie i odpuściłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałem po powrocie do domu odezwać się, lecz wyleciało mi z głowy. Zbyt przejęty całą sytuacją byłem, myślałem o niej :D Więc chyba #wygryw
Wołam komentujących

  • 67
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (80)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Kvazar @dzieju41 @camelopardalis @bart-bednarek @maciekicu @tabarok @niepogadasz @kckacpi @Erni89 @jednakwiecejniz14sekund @alvaros @chem4tic @Kynareth @Makku11 @KCPR @byczek09 @Brejsic @Miglancu @Kulogniot @Lqsn