Wpis z mikrobloga

@fortheworld: @RVRE_PEPE: W czym macie problem? Nie smieja sie z typa ze sie za siebie wzial tylko dlatego ze to oskar mirkowy celebryta. I raczej nikt go nie opluwa tylko robi sobie heheszki no ale wiadomo dla was to powod zeby ustawic w jednej linii caly narod. Oskar pewnie sie nawet spodziewal tych przerobek. Wyjmijcie kija z dupy najpierw.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: dokładnie, stawiam, że sam ciśnie z tego bekę, i prawdopodobnie spodziewał się takiego odzewu, dostarczając content. A tu zaraz obrońcy na siłę: TYPOWI POLACY, SIŁOWNIA SERIUS BIZNES #!$%@?, ZOSTAWCIE GOOO, WIECIE ILE PRACY MUSI W TO WLOZYC?111, A WY TYLKO PRZED KOMPEM TYPOWE POLACZKI NARZEKAJĄCE" xD
  • Odpowiedz
@fortheworld: Beka beką, ale szanuje Oskarka, za to, że zrobił coś na co 99% wykopków zabrakło by odwagi. Zawsze warto promować dbanie o siebie, więc trzymam za niego kciuki i czekam jak za rok wrzuci zdjęcie porównawcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typowe dla naszego kraju. Ktoś chce coś osiągnąć, to trzeba typa wyśmiać że próbuje, bo wygodniej żyć w #!$%@?łku życiowym niż się zabrać za siebie.


@fortheworld: @RVRE_PEPE: #!$%@?.

Jeszcze rozumiem jakby te swoje plany na dietę i ćwiczenia wrzucił na jakieś forum na temat dietetyki ćwiczeń czy innego fitnessu. ALE NIE. Wrzucił to na Wykop gdzie 99% treści to szydera z absolutnie wszystkiego.

Równie dobrze mogę napisać że typowo polskie
  • Odpowiedz
typowe dla naszego kraju. Ktoś chce coś osiągnąć, to trzeba typa wyśmiać że próbuje, bo wygodniej żyć w #!$%@?łku życiowym niż się zabrać za siebie.


@RVRE_PEPE: chwalenie się zrzuceniem 2 kg jest dość mocno bekowe
  • Odpowiedz
@anenya: ale co trening czyni mistrza. To przysłowie mogłabyś zastosować gdyby faktycznie ćwiczył xD I nie, że się nie powiodło tylko mu się nie chciało. Leń śmierdzący. Przyzwyczaił się, że jest jak u niego na bukmacherce. Szybka kasa, a tu tak nie jest. Trzeba wytrwałości.
  • Odpowiedz
@lubie_gify bardzo lubię wpisy pana @Oskarek89 i nawet by mi było go szkoda z tej beki, ale zawsze w ostatniej chwili sobie przypominam, że on sam ma z tego beke albo ma w to #!$%@? bo w sumie jest wygrywem z życiem na fajnym poziomie, z pracą która lubi i chyba w #!$%@? dużym dystansem do siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@harakiri888 z przymrużeniem oka napisałam to, jeśli faktycznie tyle już razy próbował to w końcu osiągnie mistrzostwo w próbowaniu :-) tak czy siak nie hejtuję bo wiem że niektórym jest trudno dotrzymać postanowień, sama rzucałam palenie ze 100 razy więc znam to uczucie gdy się przegrywa z pokusą
  • Odpowiedz