Wpis z mikrobloga

Godzina 9 rano niedzielny poranek, jako że słabo mi się spało jadę właśnie do #pracbaza pobawić się nowa zabawka zwana alkomatem na swojej klasie robotniczej. Ciekawe ilu dzisiaj trafię, oby chociaż jednego to zniknie problem premii na koniec roku dla całego zespołu. Biorąc pod uwagę fakt, że połowa zespołu nie myśli o pracy tylko jakby tu ćwiartkę obalić jest spora szansa.

Kto zgadnie ilu trafiłem dostanie niespodziankę

#heheszki #dziendobry i no trochę #rozdajo
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@benzdriver: O ile tępienie pijaków zawsze na propsie to odpowiedzialność zbiorowa to idiotyzm.

Pewnie zawiadomiłbym szefa jakby pracownik przyszedł n------y tak, że ledwo by się na nogach trzymał. Ale zgadywanie czy Czesław lat 60 który ma mordę wieczne czerwoną jest dzisiaj na bani czy akat nie - to nie należy do obowiązków pracownika. Dlatego zabieranie premii całemu zespołowi to zwykłe s-----------o.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj Dobry pracownik zadzwoni do szefa jak jego kolega przyjdzie wstawiony do pracy


@DawajDawaj: Mój znajomy, dobry pracownik, zrobił tak jak mówisz i dostał od szefa ochrzan za kablowanie, a potem fama, że jest konfidentem poszła dalej :) Myślisz, że zrobiłby to kolejny raz po tej sytuacji? Nie wiesz czy twoi "dobrzy pracownicy" nie mieli w swojej historii takiej sytuacji. Jaką logiką się kierujesz, że w ogóle za czyny
  • Odpowiedz