Wpis z mikrobloga

Godzina 9 rano niedzielny poranek, jako że słabo mi się spało jadę właśnie do #pracbaza pobawić się nowa zabawka zwana alkomatem na swojej klasie robotniczej. Ciekawe ilu dzisiaj trafię, oby chociaż jednego to zniknie problem premii na koniec roku dla całego zespołu. Biorąc pod uwagę fakt, że połowa zespołu nie myśli o pracy tylko jakby tu ćwiartkę obalić jest spora szansa.

Kto zgadnie ilu trafiłem dostanie niespodziankę

#heheszki #dziendobry i no trochę #rozdajo
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panparowkazbiedronki rozumiem, ale jak dojeżdżasz do pracy?
U siebie w pracy mam jednego starszego faceta, który również cały czas jest pod wpływem. Wszyscy o tym wiedzą, nikt nic z tym nie robi. Raz jechałam za nim po pracy do domu... W pewnym momencie się bałam, bo przed światłami zamiast normalnie do nich dojechać, to hamował, co metr i przyspieszał. Tak dziwnie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że pije, ale to już mi
  • Odpowiedz
@DawajDawaj Ech, następny Janusz. Prawo nie pozwala robić tak sobie badań trzeźwości. Przy podejrzeniu nietrzeżwości musisz poprosić Policję o interwencę, ale pracownik może sam zażądać badań w celu obrony przed niesłusznym oskarżeniem. To, że powszechnie robi się badania prewnecyjne nie zmienia faktu, że są nielegalne. Ale u nas wszystko działa tylko teoretycznie i nie ma nikt pomysłu porządne państwo. A zaczyna się właśnie od takich mistrzów. c.b.d.o.
  • Odpowiedz
@DawajDawaj Zajebisty Janusz biznesu jesteś, to pracownik ma sprawdzać trzeźwość innych czy osoba za to odpowiedzialna? Mam nadzieje, że trafisz, że na taką osobe wyżej co ci bedzie tak samo jechać po premii
  • Odpowiedz