Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oskarek89: Tróglicerydy też dosyć #!$%@?, ale dobrą dietką i ćwiczeniami spokojnie to zbijesz. Zatroszcz się też o TSH. Dobrze jakbyś zrobił dodatkowe badania na poziom ft3 i ft4 bo w Twoim wieku Tyreotropina powinna być na poziomie 2 jednostotek, Ty masz ponad 3. Nie patrz tutaj na te widełki, które sugerują, że norma jest zachowana. Są w #!$%@? zawyżone. Trzymam kciuki #!$%@? za przemianę. Elo
@LewackiKrul: nie mogę za bardzo patrząc na moją wątrobę XD mówię, gość któremu pokazalem wyniki spytał czy jestem alkoholikiem bo mam tak zniszczoną wątrobę


@Oskarek89: alat 140 i aspat 60 to bez tragedii, jakbyś miał wartości bliskie 300 to mógłbyś srać tak, jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrzucisz NAC na dwa tygodnie i z 140 zejdzie Ci do 40 bez problemu. Powodzenia.
@Oskarek89: nie rezygnuj na siłę z 'czegokolwiek'. Zrób sobie np piąteczki z czekoladą, albo pizza. Jeden dzień w tygodniu na początek, potem rzadziej może co wypłatę, aż w końcu zapomnisz o takich rzeczach. Ja ze 7 lat potrafiłem kebsa nie #!$%@?ć pomimo tego, że 10 osób jadło przy mnie. Mówiłem sobie FITLIFE DZIWKO i jakoś przechodziło samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)