Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oskarek89 o #!$%@?, jestem 3cm wyższy, 5kg ciezszy i nie mam takiego bebzona, ale mam tendencje wzrostowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swego czasu chodziłem na silke i raczej ta masa sie schowala w miesniach.
Życzę powodzonka. Gdzie chodzisz na silke?
@Oskarek89: gosciu nie katuj sie odmawianiem przyjemnosci. Bedziesz je musial oczywiscie ograniczyć, ale rezygnacja calkowita to moim zdaniem zla droga. Przede wszystkim ciezko bedzie Ci w tym wytrwac no i fajnie czasem machnc z dwa drinki albo batonika czy ciastko. Musisz wliczyc to w kalorie i trzymac deficyt kaloryczny a do tego cwiczyc na silce czy w inny sposob jaki chcesz zrobic miesien (np kalistenika). Polecam sie nie zajezdzac i żyć
@Oskarek89: taki wiek, ja cwicze, ale brzuch zeby fajnie zrobic to duzo samozaparcia i treningów, kaloryfer nie jest potrzebny az tak, jego ciezko utrzymac jest, wystarcza 2 miesiace ciekawych wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i od nowa trzeba trenowac by przywrocic go, ale za to plaski brzuch nie jest taki ciezki do zrobienia. Powodzenia.
@Oskarek89 no bebson przepisowy :D jeść 5 posiłków dziennie w tym 1 posiłek to owoce albo warzywa byle nic smażonego.. zostawić piwo codziennie i pić co 3dni, 2minuty deski dziennie a jak mało będzie dawać to 30-40min delikatnego biegania.. pić wody butelka dziennie, mimo herbat itd, butelka wody dziennie.. nie trzeba żadnej niewiadomo jakiej diety.

PS. 193cm wzrostu 107kg wagi here - 0 bebsona