Wpis z mikrobloga

Chcę niebieskiemu na mikołajki kupić mały prezent i dodatkiem do niego będzie piwo. Stąd moje pytanie - możecie coś polecić? Pije głównie piwa z mocno wyczuwalną goryczką gdzie mnie skręca i fujka, ale mój poziom kończy się na carlsbergach XD
Problem jest taki, że on lubi pić piwa takie z wyższej półki. Stąd mój problem - pójście do sklepu i kupienie czegokolwiek nie wchodzi w grę, bo pewnie już dawno je pił xD
Poszukiwania zawężam do #wroclaw ale jeśli takie rzeczy można też kupić online to da radę.
#halp bo ja się nie znam, bardzo rzadko piję, nie znam się kompletnie. Dla mnie piwa kończą się na Desperadosach xD
#piwo #piwowarstwo #pytanie
  • 57
  • Odpowiedz
@consummatumest: to ze cos jest w sklepie nie znaczy ze pil , po pierwsze warka warce nie rowna, po drugie co chwile wychodza nowowsci. Pojdz do sklepu piwnego i popros o cos nowego napewno ci doradza.
No i warto powiedziec ile chcsz wydac bo sa i piwa po 200plna.
Skoro jest piwnym smakoszem ja bym mu kupil 4ropak żubra( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@consummatumest: warto się przejść po Drink Hali na Rydygiera i wybrać sobie coś na podstawie opinii na ratebeer, będzie najłatwiej, albo zapytać na miejscu o pomoc w wyborze
nie wiem jaki masz budżet, ale Russian Imperial Stout (styl) leżakowany w beczce po innym alkoholu to dobry prezent. Butelki oscylują w okolicach 25-40 zł. Ewentualnie, tak jak wyżej, Shark jest dobry... ale jakieś amerykańskie piwo może zrobić większe wrażenie. Oni mają
  • Odpowiedz
@consummatumest:

Ludzie, co Wy proponujecie?! Sharka, Primatora? Gdzie to na prezent dla hopheada?! Amerykańska IPA. Przykładowe browary: Stone (np. Arrogant Bastard, znane ze swojego przegięcia), Russian River (np. słynny Pliny the Elder czyli Pliniusz Starszy), Firestone Walker, AleSmith...
Jeśli odpuścimy założenie piwa mocno chmielowego, a po prostu bardzo dobrego, szukaj też w RISach i imperial stoutach leżakowanych w bezckach.
  • Odpowiedz