Wpis z mikrobloga

Chcę niebieskiemu na mikołajki kupić mały prezent i dodatkiem do niego będzie piwo. Stąd moje pytanie - możecie coś polecić? Pije głównie piwa z mocno wyczuwalną goryczką gdzie mnie skręca i fujka, ale mój poziom kończy się na carlsbergach XD
Problem jest taki, że on lubi pić piwa takie z wyższej półki. Stąd mój problem - pójście do sklepu i kupienie czegokolwiek nie wchodzi w grę, bo pewnie już dawno je pił xD
Poszukiwania zawężam do #wroclaw ale jeśli takie rzeczy można też kupić online to da radę.
#halp bo ja się nie znam, bardzo rzadko piję, nie znam się kompletnie. Dla mnie piwa kończą się na Desperadosach xD
#piwo #piwowarstwo #pytanie
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@consummatumest: hej, jeśli lubi goryczkę, poszukaj piwa "Jack Hammer" - w małej buteleczce 0,33 sprzedają toto, kosztuje niemało (kilkanaście zł) - ale gwarantuje Ci, że niebieski będzie zadowolony :)
  • Odpowiedz
Daj spokój jakie to ma znaczenie ? . Kup jakieś co wydaje ci się ze nie pił i ma fajna butelkę . Jak kocha to każde wypije )
  • Odpowiedz
@consummatumest: wszyscy tutaj rzucaja jakimis ultra hipsterskimi kraftowymi piwami ze srednio gornej fermentacji browaru koczkodan. Ja sugeruje jakies piwko z BrewDog - dosc spory wybor jest w Piwnicy na Zaporoskiej. Tak powyzej 15zl za 0,33 wyjdzie, mozesz tez zostawic cebule w domu bo maja tam ciekawsze opcje brewdoga > 40zl (jeszcze ich nie pilem), na miejscu powinni Ci doradzic
  • Odpowiedz