Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Żal mi tu niektórych osób.
Kurs lekko korygowal i od razu podniesiona wrzawa ‚bańka pęka’, ‚to koniec’, ‚nie wzbogacicie sie już’, ‚dobrze wam tak’.
Jak zakompleksionymi, nieszczęśliwymi i smutnymi ludźmi musicie być :)
Tylko czekacie żeby komuś się nie udało. Byle by ktoś nie miał lepiej niż Wy.
Obserwuje i śmieje się Wam prosto w twarz. Tacy jak Wy nigdy nic w życiu nie osiągną. Ot to wszystko :)
#bitcoin
  • 37
@amok70: Banka pękła xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mój ukochany XMR spadł do 180$.... co ja zrobię... ;(
(miesiąc temu 80$)
Z BTC to samo, spadło o 2k (czyli więcej niż zarabia każdy wykopek tutaj narzekający w 3 miesiące) i już koooniec świata.
@amok70: Memy z małpą nie wzięły się znikąd, to pokazuje większość społeczeństwa Polskiego celnie i bardzo dosadnie. Zawiść i żółć wylewa się z biednych Polaków na tych tagach, którzy nie zainwestowali w BTC, jak był po 1000zł i tak dalej. Pamiętają te legendarnie niskie ceny i wiedzą, że nie chciało im się tym zainteresować, lub był "za drogi", to teraz ich bardzo bardzo boli, że okazja życia przeleciała przed oczami. Takim
@MelomanBTC: ja tam nie mam z tym problemu.. kupilem za 100zł (poki co traktuje to jako zabawe) jak był po 10000$ :D i w miare możliwości bede teraz dokupywal :) swietna zabawa :)

EDIT: a jak komus się udało zrobić kupe kasy na tym to gratuluje i moge tylko zalowac ze nie sprobowalem wczesniej bo sie najzwyczajniej bałem ;)
@amok70 mi bardziej żal osób które mają jakieś setne btc i myślą że są wielkimi biznesmenami xD tyłu was jest a ja jeszcze nie spotkałem ani jednej osoby która faktycznie dorobiła się na tym bitcoinie, ciągle tylko #!$%@? piwniczakow że kupili 0,003 btc za 100 zł a teraz SŁUPKI PODAJĄ że jest wart więcej, ale trzymają je dalej w portfelu a nie sprzedali. To tak jakbym ja mówił że jestem milionerem bo
@amok70: Chetnie bym kupil, zaluje ze tego nie zrobilem wczesniej. Jednak tak czy siak nie jestem wstanie podjac takiego ryzyka bo potem musialbym sie zbierac odkurzaczem z podlogi. Zazdroszcze jedynie odwagi. Zarzuc hajsem na jakas akcje charytatywna jak Ci sie uda ()
@vckm: ja poki co tylko 100.. dla mnie to przede wszystkim świetna zabawa... i bede dorzucal.. mam w prawdzie oszczednosci sporo.. ale nie jestem az tak odwazny i az tak sie na tym nie znam... Tak czy inaczej nie bede plakal jak janusze ze tego nie zrobilem.
No i jak już ktoś wspomniał wyżej - zdoywam dzięki temu wiedzę ;) Postem chcialem tylko zwrócić uwagę naprawdę dziwne zachowanie niektórych..