Wpis z mikrobloga

Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na drugą stronę ulicy, gdy chodnikiem z naprzeciwka idzie jakaś kobieta XDDDDDDD

To już ten moment, gdy bialorycerstwo jest jednocześnie mizoandrią.

Jak można sobą i swoją płcią tak gardzić?

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_cD8wdoaTwhP3sjxc67vaKyE9xan2z50g.jpg
  • 109
@Lawrence_z_Arabii: bana? a Ty to może nie nazywałeś w tym wątku jednej różowej "chorą psychicznie", a mnie w poprzednim "chorym na głowę"? xD kocham ten moment, kiedy prawaczek po obrażaniu kogoś w stu postach, nagle zaczyna płakać za traktowanie go tak samo. xD

zachowujesz się jak arogancki buc, więc Cię nie wyzywam, tylko stwierdzam fakt. #!$%@?ąc od twojego 'alfa' podejścia do kobiet, to dalej czekam na przeprosiny za bezczelne kłamanie na
@fishery: dobre wychowanie nakazuje chociaż o tym pomyśleć i w granicach zdrowego rozsądku starać się nie zachowywać się w sposób, przez który ktoś obcy może się poczuć niekomfortowo.
przechodzenie na drugą stronę ulicy nie jest już specjalnie rozsądne, ale korona mi od tego z głowy nie spadła, a może raczej fiut mi nie zmalał, jak to jednemu takiemu tutaj się dzieje, gdy okazuje uprzejmość. xD
@krazben: ogólnie się z Tobą
@InspektorDupa: Dziennie mijamy setki, tysiące ludzi... Wy naprawdę macie za dużo wolnego czasu aby wymyślać jakieś nieistniejące gównoproblemy.... Idę to idę #!$%@? i nie zamierzam zastanawiać się czy babcia idąca przede mną czuje się zagrożona gwałtem lub molestowaniem i czy wymoczek idący 3 metry przed nią przyspieszy kroku uważając że chcę go skroić. Mam ważniejsze sprawy na głowie niż wymyślanie i stosowanie jakichś "night street walking gender ideology"
Nie myślę o
@Lawrence_z_Arabii: prawda boli. xD wyśmiewanie ludzi uważających, że można się zachować uprzejmie w stosunku do przestraszonej kobiety - to jest właśnie arogancja, bucowatość i #!$%@?. kiedy w końcu odszczekasz to kłamstwo z pierwszego posta?

@fishery: ja pisałem o kilku-kilkunastu takich sytuacjach w moim życiu, czy według Ciebie pisałem o jakimś problemie? to się po prostu czasem zdarza, jak niechcący kogoś potrącić na ulicy. ale jak kogoś potrącę, to nie mówię
@InspektorDupa: Nie wiem po co tu wplatasz lewactwo, nie napisałem ani słowa na ten temat. Tak więc pominę wszelakie aspekty polityczne do których tak namiętnie nawiązujesz.
Chciałbym też abyś raczył zauważyć iż nie bronię @Lawrence_z_Arabii tylko uderza mnie irracjonalizm Twojego myślenia. To że feminizm to rak to wiem. Ale że objawia się on w męskiej postaci to tego nie wiedziałem.
@InspektorDupa: Po pierwsze, zarzucam manipulację, która przejawia się tym, że zacząłeś od tzw. ataku personalnego (argumentum ad personam).

Po drugie, na jakiej podstawie twierdzisz, że @Lawrence_z_Arabii to mój ziomek?

Po trzecie, uzasadniłem dlaczego uważam, że masz coś na sumieniu w takich okolicznościach: "Dla mnie o najmniej niepokojące jest to, że "interlokutor" @Lawrence_z_Arabii znalazł się w sytuacji, kiedy kobieta przed nim przyspieszała kroku. Albo zatem ona coś miała na sumieniu,
@fishery: pisałem o waszym "połączonym" stylu wypowiedzi, nie mówię, że konkretnie Ty wplątujesz lewactwo, ale OP już jak najbardziej.
czyli uważasz, że zwolnienie kroku, żeby jakaś kobiecina się mnie w nocy nie bała na ulicy, robi ze mnie feministę?
Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na drugą stronę ulicy, gdy chodnikiem z naprzeciwka idzie jakaś kobieta XDDDDDDD


@Lawrence_z_Arabii: z tego konkretnego powodu może i nie...
@CigaretteBurns: 2 dni na wykopie, zaangażowanie polityczne od razu, no co tu dużo mówić: poczekam aż w końcu Cię wykryją za multikonto. xD
w odpowiedzi na słuszne wytknięcie OPowi kłamstwa, napisałeś do @MinnieMouse0

Uległaś zatem manipulacji Inspektora tylnej części ciała

co jest oczywistym kłamstwem. łykając jak pelikan kłamstwa OPa, zarzuciłeś mi manipulację. xD to wyczerpuje temat twojej wartości dyskusyjnej. mi pozostaje podziękować tym kilku osobom, które zwróciły na to uwagę, w
@InspektorDupa: Nie interesuje mnie czy ona się boi czy nie. Jak się boi to niech mąż/chłopak ją odprowadza, weźmie taksówkę czy ubera. Jej osoba jest mi zupełnie obojętna, typowa randomowa postać.

PS: Równie dobrze mógłbyś ruszyć z nauczaniem na dzielniach w środowiskach dresiarskich! Niech Seba z Matim jeżeli idą za jakimś gogusiem przechodzą na drugą stronę co by typek nie bał się iż dostanie profilaktyczny #!$%@? i zostanie skrojony! Przecież on