Wpis z mikrobloga

Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na drugą stronę ulicy, gdy chodnikiem z naprzeciwka idzie jakaś kobieta XDDDDDDD

To już ten moment, gdy bialorycerstwo jest jednocześnie mizoandrią.

Jak można sobą i swoją płcią tak gardzić?

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
L.....i - Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na ...

źródło: comment_cD8wdoaTwhP3sjxc67vaKyE9xan2z50g.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
prawda boli. xD wyśmiewanie ludzi uważających, że można się zachować uprzejmie w stosunku do przestraszonej kobiety -


@InspektorDupa: Nie łżyj, nie napisałeś, że można, tylko że trzeba zachowywać się w taki sposób, skoro wyzywasz ludzi którzy nie chcą pajacować.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: no to wklej mi proszę skan, w którym tak napisałem, pajacu. xD
do niczego Cię nie zmuszam, ale jeśli wyśmiewasz ludzi zachowujących się w uprzejmy sposób, to jesteś aroganckim bucem ze #!$%@? poglądami - to chyba logiczne? jeszcze nazywasz uprzejmość pajacowaniem. nie no, zero arogancji. xD ale cieszę się, że zachowujesz się w taki sposób i jeszcze jesteś z siebie taki dumny. nie mam zamiaru Ci tego zabraniać, bo
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Prędzej dostaniesz gazem po oczach od kobiety, kiedy będziesz się zachowywał nietypowo, niż mi wykryją multikino. Tak napisałem do @MinnieMouse0, gdyż według mnie uległa manipulacji. Co więcej, później dostało się jej nawet z tego powodu rykoszetem, bo jej głównie chodziło o to, że ktoś celowo naśladuje tempo osoby, aby w ten sposób wywołać lęk.

Teraz z innej beczki. Wyobraź sobie taką sytuację, że wychodzisz z budynku, podchodzisz
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Eshh, czas zakończyć dyskusję gdyż nasz rozmówca zaczyna jakieś dziwne jazdy personalne.
Generalnie reasumując jesteś pan cham i prostak i jeszcze gwałciciel! Z prostego faktu nie przechodzenia na drugą stronę ulicy! No! W sumie ja też nie przechodzę ale jaki iż mam w dupie lewicę i prawicę to mnie nie wyzywają
  • Odpowiedz
@alejandra15: na szczęście nie jesteśmy na ulicy i mogę być nieempatycznym bucem dla dzieci nadaktywnych w tagach politycznych i światopoglądowych.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CigaretteBurns: cóż, pożyjemy - zobaczymy. xD ja Ci nie wierzę, podobnie jak wszystkim politycznym zielonkom, pojawiającym się tutaj jak grzyby po deszczu, zwłaszcza od czasu zbanowania prominentnych działaczy politycznej prawicy. xD
@MinnieMouse0 dosyć wyraźnie napisała, że odnosi się do wklejonego
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Nie czepiałbym się, gdyby nie atak personalny. Ponadto na jakiej podstawie ocenisz, że kobieta ocenia, że przypadkowa wygląda to, jakbym się czaił za jej plecami? Zachowuj się typowo w miejscach publicznych. Kiedy zaczniesz się rozglądać, czy czasami przypadkowo nie wygląda to tak, jakbyś czaił się na kobiety, to one zauważą, że ktoś się na nie patrzy. Natura.
  • Odpowiedz
  • 12
Ja #!$%@?, co ja czytam xD Mam uciekać z drogi bo jakas randomowa laska może czuć dyskomfort xD to już ludzi do reszty #!$%@?ło. Feministki to trochę jak naziści, którym żydzi na tym samym chodniku przeszkadzali i musieli schodzić do rynsztokow.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Też byłeś zielonką, ja też. Każdy był kiedyś zielonką. Jak się tu zarejestrowałem i wypowiadałem się na jakikolwiek temat, zarzucano mi multikonto, nieważne czy było to prawdą, czy było to mądre czy co.To było #!$%@?, a teraz co? Jestem pomarańczowy i możesz mi naskoczyć, a wiesz co jest jeszcze #!$%@?? Twój tok myślenia, uciekasz przed kobietą na ulicy? Uciekasz, żeby się nie bała, ale z drugiej strony na wykopie
  • Odpowiedz
@Naxster: > Skoro ani zmiana tempa chodu ani przejście przez ulice nie pomoże to nie wiem jak można rozwiązać stres psychiczny kobiety której pierwszy raz zdarzyło się iść chodnikiem...

Ja wiem - przestać dawać #!$%@? o te feminazistowskie pierdoły ( ) Bo na razie bez kaftanów próbują chodzić po chodnikach i nie odpowiada im, że inni ludzie też po nich chodzą. Jakby to powiedział w
  • Odpowiedz