Wpis z mikrobloga

Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na drugą stronę ulicy, gdy chodnikiem z naprzeciwka idzie jakaś kobieta XDDDDDDD

To już ten moment, gdy bialorycerstwo jest jednocześnie mizoandrią.

Jak można sobą i swoją płcią tak gardzić?

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
L.....i - Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na ...

źródło: comment_cD8wdoaTwhP3sjxc67vaKyE9xan2z50g.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lawrence_z_Arabii: ja #!$%@? te różowe we wpisie, już za samo chodzenie będą robić problemy xD
aż zapiszę sobie ten wpis bo dawno takich głupich komentarzy nie czytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dowód jako stara anegdotka - w Arabii Saudyjskiej rozwiązano ten problem, bo kobieta bezpańska po nocy włóczyć się nie może, a jak się włóczy to ją policja zgarnia. Wprowadzić i u nas taką ustawę, bez faceta nie ma wyjścia to i strach się skończy.
  • Odpowiedz
Aż przypomniał mi sie kawał:
Rozmawia dwóch kumpli, jeden mówi: Stary co ja wczoraj przezyłem, idę ulicą przede mna jakas babka. Co jakis czas sie obraca i przyspiesza kroku, ja również przyspieszyłem, ona zerka i jeszcze bardziej przyspiesza, ja również, ona zaczyna biec - ja również, ona zaczyna krzyczeć - ja też. Nie wiem co nas goniło ale nigdy sie jeszcze tak nie bałem":
  • Odpowiedz
@Szalom2137 W żadnym wypadku nie jestem mizoandrystką. To taki ktoś kto nienawidzi mężczyzn. Ja jedynie gardzę tymi mężczyznami i kobietami, którzy nie potrafią się zachować.
Następnym razem jak jakaś babka będzie obok ciebie pierdzieć w miejscu publicznym to nie mów, że to niewłaściwe, bo będziesz mizonem. Według twojej własnej logiki.
  • Odpowiedz
@CigaretteBurns

Skoro wyrwałaś zdanie z kontekstu, to przynajmniej nie staraj się przerzucać odpowiedzialności za to niedopatrzenie na inne osoby


Ja nie wywalam zdania z kontekstu, bo to jest jedyna informacja na ten temat zawarta w tym wpisie. Nie wnikam od czego to się zaczęło, poza tym, uważam że to jest naturalne, że jeśli ktoś mówi o przekraczaniu prędkości na drodze, to temat spokojnie może zejść na wyprzedzanie na przejściu dla pieszych.
  • Odpowiedz
@Naxster Chodziło o to, że jeśli ktoś za tobą idzie, a chcesz zwiększyć dystans, to przyspieszasz, ten ktoś też przyspiesza, bo lubi straszyć kobiety. Zwalniasz, to też zwalnia, bo chce iść dwa metry za mną. Zaczniesz biec to #!$%@? będzie biegł za tobą, bo przecież ma prawo iść chodnikiem. A robi to po to, by przestraszyć. No ale jak widzę jednostki nieprzystosowane do społeczeństwa nie widzą w tym nic nagannego.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii

Czy ja napisałem, że robię coś takiego, czy to, że idę swoim tempem?


A wpadłeś może na to że nie mówię o tobie a o ogólnym problemie?
Napisałaś dokładnie, "problem jest wtedy, gdy" i wypisałam warunki na problem. A ani ty, ani nikt który to plusuje nie czytacie ze zrozumieniem. Ja tam nie wiem co ty tam q życiu robisz, nie znam cie i mam nadzieję że nie poznam, z jakiego powodu miałabym mówić o
  • Odpowiedz