Wpis z mikrobloga

Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na drugą stronę ulicy, gdy chodnikiem z naprzeciwka idzie jakaś kobieta XDDDDDDD

To już ten moment, gdy bialorycerstwo jest jednocześnie mizoandrią.

Jak można sobą i swoją płcią tak gardzić?

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
L.....i - Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na ...

źródło: comment_cD8wdoaTwhP3sjxc67vaKyE9xan2z50g.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo w tamtym komentarzu chyba nie chodzi o to, że masz unikać kobiet idąc po chodniku.................tylko o to, że jeśli w nocy idziesz dosłownie za kimś, jego tempem, sprawiając wrażenie jakbyś go śledził, równie dobrze możesz iść za mężczyzną, to ta osoba MA PRAWO czuć się niekomfortowo albo co najmniej zagrożona i nie widzę w tym niczego dziwnego ani tym bardziej powodu do hehe beki i
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: strach teraz ulicą iść bo Cię posądza o gwałt i czerpanie sadystycznych przyjemności z podążania akurat za jakąś osobą, bo idziecie w tym samym kierunku.
Macie nas, rycerze, tak naprawdę idziemy 50cm za laskami z #!$%@? w łapie z samozadowolenia, że niewiasta z przodu drży na myśl o naszej groźnej prezencji. Brawo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Ten świat umrze. Spojrzenie jako molestowanie, komentarz jako gwałt psychiczny, teraz w związku z tym iż idziesz przypadkiem tym samym tempem co jakaś gwiazda to powodujesz jej dyskomfort i stajesz się potencjalnym gwałcicielem.
Tym dyskomfortowym umysłowo cytuję Kingsajz: "W dupach wam się poprzewracało"
  • Odpowiedz
potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo w tamtym komentarzu chyba nie chodzi o to, że masz unikać kobiet idąc po chodniku.................tylko o to, że jeśli w nocy idziesz dosłownie za kimś, jego tempem, sprawiając wrażenie jakbyś go śledził, równie dobrze możesz iść za mężczyzną, to ta osoba MA PRAWO czuć się niekomfortowo albo co najmniej zagrożona i nie widzę w tym niczego dziwnego ani tym bardziej powodu do hehe beki i żartów


@
L.....i - > potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo w tamtym komentarzu chyba nie chodzi...

źródło: comment_p3nOBrD4kxoEHZDnehCpnpjNOx2eZX1E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: jako wielokrotnie tytułowany białorycerzem czy feministą stwierdzam...

że też nie wiem o co ten ból dupy. znaczy z grzeczności można by zwolnić, ja tak robię bo ogólnie nie lubię iść za kimś jak cień. Ale to jest jak przytrzymanie drzwi, można nie trzeba.
A wyzywanie od gwałcicieli to juz abstrakcja...
  • Odpowiedz