Wpis z mikrobloga

Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na drugą stronę ulicy, gdy chodnikiem z naprzeciwka idzie jakaś kobieta XDDDDDDD

To już ten moment, gdy bialorycerstwo jest jednocześnie mizoandrią.

Jak można sobą i swoją płcią tak gardzić?

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
L.....i - Jestem "aroganckim bucem" i "typowym prawakiem", bo nie #!$%@? chyłkiem na ...

źródło: comment_cD8wdoaTwhP3sjxc67vaKyE9xan2z50g.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
A wpadłeś może na to że nie mówię o tobie a o ogólnym problemie?

Napisałaś dokładnie, "problem jest wtedy, gdy" i wypisałam warunki na problem. A ani ty, ani nikt który to plusuje nie czytacie ze zrozumieniem. Ja tam nie wiem co ty tam q życiu robisz, nie znam cie i mam nadzieję że nie poznam, z jakiego powodu miałabym mówić o tobie?

No i pokaż mi na street view ulicę w
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Prezentujesz #logikarozowychpaskow: "Nie wnikam od czego to się zaczęło", ale to nie moja wina, bo "jedynym niedopatrzeniem tutaj jest to, ze zaczęło się od rzeczy A, ktoś powiedział twierdzenie B". Zauważ, że większość nie miała problemów z odczytaniem intencji @Lawrence_z_Arabii

Ponadto nie zapominaj, że jeśli chodzi o manipulację, to mi chodziło o to, że zbanowany już Inspektor D. zaczął od ataku personalnego i wyszło na
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: w sumie jestem zaintrygowany - możesz mi wyjaśnić, co ma zrobić facet, jeśli na jego chodniku idzie kobieta, chciałby jej będąc uprzejmym oszczędzić traumy i przejść na drugą stronę ulicy a tam... tadam - inna kobieta? Procedura obejmuje stanięcie na środku i rozpłakanie, czy może w grę wchodzi rytualne karahiri? A może zawrócić i iść do domu, modląc się, żeby tego nie zauważyły i ich konstrukt psychiczny nie ucierpiał?
  • Odpowiedz