Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Taki_tam: Grałeś w Ultimate Team? Nigdy nie miałeś meczu, w który oddawałes 20 strzałów z czego 4 razy trafiałeś słupek, 2 w poprzeczkę i to w sytuacjach sam na sam lub na pustą bramkę i nie zdobywałeś ani jednego gola? A przeciwnik miał jedną akcję, w której mimo naporu 3 obrońców jego gówno napastnik przepchał się przez 30 metrów i już się przewracając prawym jądrem zahaczył piłkę i ta wpadła do
@Taki_tam: Tylko FIFA to nie jest "normalna piłka" a gra, wiesz o tym? Z założenia ma dawać równe szanse obu graczom a nie jednego faworyzować i w zasadzie decydować o wyniku spotkania. Jakby to miał być symulator to powinny do niej dojść:

- błędy sędziowskie
- przekupywanie sędziego coinsami
- odgwizdywanie ręki
- przerywanie spotkań przez awantury na trybunach i dawanie walkoweru
itp. itd.

Poza tym w "normalnej piłce" takie akcje
#fut #fifa18


@odyn88: nadal nie jestem w stanie zrozumieć jarania się grami zespołowymi - już pomijam fakt, że trudno o nudniejszą dyscyplinę sportu niż futbol, ale to granie 11 zawodnikami przez jedną osobę wydaje mi się po prostu absurdalne. Jeszcze rozumiałbym, gdyby w to się grało on-line i faktycznie mamy 22 graczy - ot, piłka dla tych co im się tyłka ruszyć nie chce...
@enzojabol: a moze chodzi o naduzywanie taktyk i jest wdrozony system stagnacji taktycznej? Ten system dziala w serii FM ale wystarczy grenowac wiecej niz 3 mozliwe ustawienia lub dynamicznie przechodzic z jednego do drugiego.
@krol_bolu: Nie bo to trwa kilka spotkań i wraca do normy. A w FMa gram od CM01/02 i nie zauważyłem tego - czasem owszem, zdarza się kilka gorszych spotkań ale wtedy z reguły pomaga chwila odpoczynku dla podstawowych zawodników i znowu hula wszystko.
@enzojabol: no wlasnie nie, mozesz przegrac z 5 spotkan skladem na poziomie realu z kopaczami z ekstraklasy. Stagnacja powoduje serie porazek (czytanie gry przez przeciwnika). Gram dokladnie od tej samej czesci do tego przy 15 i 16 bawilem sie ta gra juz bardziej w formie symulacji ogolnosezonowej z minimalnym wplywem na rozgrywane mecze. Oczywiscie zeby tak zrobic musisz odpowiednio ustawic zespol taktycznie jak i treningowo (ostatnie fmy bazuja na zgraniu i