Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczynałam wchodzi w dorosłość cieszyłam się, że mieszkam w tym państwie. A teraz? Najpierw państwo zabrało mi dostęp do antykoncepcji. Ale myślę sobie no ok, gdy będę potrzebowała wezmę wolne w pracy, wsiądę w samolot i za kilka godzin będę w Pradze czy w Berlinie. A teraz nie wezmę wolnego w pracy, bo przez zakaz handlu w niedzielę nie będę miała pracy. Znaczy będę, jako kelnerka na umowę zalecenie, bo kelnerzy nie mają rodzin. Teraz już wiem że muszę wyemigrować i będę do końca życia #!$%@? emigrantem mówiącym z akcentem. Bo zabierają mi możliwość normalnego życia tutaj. Czy ja i inni młodzi ludzie żeśmy im coś #!$%@? zrobili, że tak nas gnoją na każdym kroku? #gorzkiezale #polska #emigracja
  • 250
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Przecież masz dostęp do antykoncepcji. Tylko tą pigułkę po nieporzebnie potraktowali zbiorczo z lekami hormonalnymi i trzeba dostać receptę od lekarza pierwszego kontaktu. Jest to głupie jak but i idzie na minus dla pisu, ale bez przesady...

Zakaz handlu w niedzielę też jest kretyński i tylko szkodzi, oraz daje nieuczciwą przewagę... Zachodnim i dużym sieciom. Brawo w #!$%@?.

Ale nadal, jest to do przeżycia...
  • Odpowiedz
po prostu za te 20-30 lat może nie być już ani polaków, ani Polski :)


@DROPTABLEusers: No i co z tego? Pytam na serio, bo nie rozumiem dlaczego ogranicza się antykoncepcję zamiast edukować i stawiać na rozwój gospodarczy podnoszący poziom życia.

Inna kwestia jest taka, że nie każdy czuje się związany z narodem i nie powinno się go z tego powodu ograniczać.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: nie zesraj sie, gubisz sie w zeznaniach jak #!$%@?. Kondomy w Polsce sa, aborcja kosztuje chyba 2k zł wiec nie wiem gdzie pracujesz ze jedna niedziela na dwa tygodnie spowoduje utratę przez ciebie pracy. Wykładasz towar? I tak cie na te Czechy nie stać na aborcje. Propaganda jak #!$%@?.
  • Odpowiedz