Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczynałam wchodzi w dorosłość cieszyłam się, że mieszkam w tym państwie. A teraz? Najpierw państwo zabrało mi dostęp do antykoncepcji. Ale myślę sobie no ok, gdy będę potrzebowała wezmę wolne w pracy, wsiądę w samolot i za kilka godzin będę w Pradze czy w Berlinie. A teraz nie wezmę wolnego w pracy, bo przez zakaz handlu w niedzielę nie będę miała pracy. Znaczy będę, jako kelnerka na umowę zalecenie, bo kelnerzy nie mają rodzin. Teraz już wiem że muszę wyemigrować i będę do końca życia #!$%@? emigrantem mówiącym z akcentem. Bo zabierają mi możliwość normalnego życia tutaj. Czy ja i inni młodzi ludzie żeśmy im coś #!$%@? zrobili, że tak nas gnoją na każdym kroku? #gorzkiezale #polska #emigracja
  • 250
  • Odpowiedz
Do ciebie akurat nic, bo nawet nie rozumiesz znaczenia słów których używam,więc rozmowa raczej nie ma sensu.


@MinnieMouse0: co prawda słowa nie do mnie, ale jeszcze raz proszę powiedz kiedy zabronili antykoncepcji?
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 tak to jest, gdy napiszesz coś takiego na pełnym pryszczatych mizoginów Wykopie, którzy nie zrozumieli nawet tego postu i korzystając z okazji poobrażają "głupio babe skrobanki chce robić dzieci mordować odpowiedzialności trochę", dzień jak co dzień na tym portalu XDDDD
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: Nawet wydanie 3k euro na aborcję wyjdzie taniej niż kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy na
owe dziecko do momentu, w którym zacznie pracować i się utrzymywać. Choćby i na tę aborcję musiała wziąć kredyt.
Niestety, nie każdego stać na utrzymanie dziecka.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Czekaj, czekaj... Ty nie jesteś przypadkiem lesbijką? Może nie jestem na bieżąco, ale z tego co pamiętam, to kobieta raczej nie może zapłodnić kobiety. Zatem, jeśli jesteś lesbijką, płakanie o konieczność załatwienia recepty w razie możliwości wpadki, jest dość absurdalne.

Poza tym nikt nie zabrał Ci dostępu do antykoncepcji. Ograniczył - zgoda. Ale nie zabrał.
  • Odpowiedz
@DROPTABLEusers. Rumunia ma taki przyrost pkb, poniewaz nie obnizala wydatkow wraz z obnizeniem opodatkowania+rekordowo niskie stopy procentowe, zaplaca za ten wzrost przyszla inflacja, i wiekszym udzialem wydatkow budzetowych na obsluge dlugu publicznego(deficyt budzetowy tez na rekordach) ;)
  • Odpowiedz