Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczynałam wchodzi w dorosłość cieszyłam się, że mieszkam w tym państwie. A teraz? Najpierw państwo zabrało mi dostęp do antykoncepcji. Ale myślę sobie no ok, gdy będę potrzebowała wezmę wolne w pracy, wsiądę w samolot i za kilka godzin będę w Pradze czy w Berlinie. A teraz nie wezmę wolnego w pracy, bo przez zakaz handlu w niedzielę nie będę miała pracy. Znaczy będę, jako kelnerka na umowę zalecenie, bo kelnerzy nie mają rodzin. Teraz już wiem że muszę wyemigrować i będę do końca życia #!$%@? emigrantem mówiącym z akcentem. Bo zabierają mi możliwość normalnego życia tutaj. Czy ja i inni młodzi ludzie żeśmy im coś #!$%@? zrobili, że tak nas gnoją na każdym kroku? #gorzkiezale #polska #emigracja
  • 250
  • Odpowiedz
Ja od czasu jak Janusz powiedział, ze nie da umowy,bo mi nie potrzebna i w tym czasie wybudował drugą firmę, którą zapisał na ojca powiedziałem sobie, ze do 30 znikam z tego kraju
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: dziwne, ostatnio kupiłem gumki bez problemu. Myślę, że ze środkami hormonalnymi również nie ma problemu.

Natomiast nazywanie morderstwa antykoncepcją (aborcja) to jednak spore nadużycie. I to jeszcze czepianie się wszystkich dookoła: "ola boga, nie pozwalają mordować!!!!oneone!!!" jest zwyczajnie słabe.

p.s. a tak na marginesie to ja również chciałbym mieć prawo do tego, aby sobie zamordować kogoś, kogo nie lubię albo aktualnie utrudnia moje plany życiowe. Różnica jest taka, że ja
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Aha czyli na samolot + skrobanke co bez wczesniejszej rezerwacji wyniesie pewnie z 3k € Cie stac ale zakaz handlu sprawi ze umrzes z glodu? Wez nie trolluj bo to brzmi absurdalnie xD Sam jestem zwolennikiem handlu w niedziele i liberalnego podejscia do antykoncepcji, ale twoja wypowiedz i argumentacja jest niepowazna
  • Odpowiedz
@turok2016: samolot na skrobankę do Czech. To jest morderstwo. Tabletka "po" aby zadziałała wymaga 48-72h, czyli zanim się kapnie, zbierze kasę i poleci to czasu może zabraknąć. Szczególnie jak pracuje jako kelnerka.
Pozostaje jedynie skrobanie

Ten post ma tyle błędów i niespójności logicznych że aż mi się ich wszystkich nie chce tłumaczyć / wyjaśniać.

To wygląda bardziej jak spot wyborczy ludzi oderwanych od rzeczywistości niż realna historia.

p.s. istnieje więcej tabletek
  • Odpowiedz