Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczynałam wchodzi w dorosłość cieszyłam się, że mieszkam w tym państwie. A teraz? Najpierw państwo zabrało mi dostęp do antykoncepcji. Ale myślę sobie no ok, gdy będę potrzebowała wezmę wolne w pracy, wsiądę w samolot i za kilka godzin będę w Pradze czy w Berlinie. A teraz nie wezmę wolnego w pracy, bo przez zakaz handlu w niedzielę nie będę miała pracy. Znaczy będę, jako kelnerka na umowę zalecenie, bo kelnerzy nie mają rodzin. Teraz już wiem że muszę wyemigrować i będę do końca życia #!$%@? emigrantem mówiącym z akcentem. Bo zabierają mi możliwość normalnego życia tutaj. Czy ja i inni młodzi ludzie żeśmy im coś #!$%@? zrobili, że tak nas gnoją na każdym kroku? #gorzkiezale #polska #emigracja
  • 250
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 Też nie podobają mi się te zmiany, ale to dobra lekcja dla Ciebie, że decyzje władz (czy szerzej czasy w jakich żyjemy) nie zawsze będą takie jakie byśmy chcieli i często nic nie będzie się dało z tym zrobić, a gdzieś żyć trzeba.
  • Odpowiedz
czyli przez całe życie nie jesteś w stanie się niczego nauczyć, i planujesz pracować jako kelnerka? xD no to powodzenia


@zdanewicz: a w czym gorsza jest praca kelnerki, albo sprzataczki od jakiejkolwiek innej pracy? Wszyscy nie beda wykonywac wysoko wykwalifikowanych prac bo nie ma tylu miejsc pracy na takie stanowiska.
Praca sprzataczki, kopacza rowow, kelnerki, sprzedawcy jest bardzo potrzebna w gospodarce i nalezy sie tym ludziom szacunek za wykonywanie nieprzyjemnych
  • Odpowiedz
przecież w Polsce była dostępna jedynie tabletka PO bez recepty więc jakie mordowanie i czego?

@turok2016: No i dalej jest - tylko trzeba udać się po receptę.


@ediz4: #!$%@?ąc od przesadzonego wpisu OP - przerażają mnie ludzie tacy jak ty. Tak, ale nie - wszystko spójne logicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejran: ale można kupić prezerwatywy w Polsce. Podobnie jak środki hormonalne. A jak ktoś tabletki wczesnoporonne traktuje jako środek antykoncepcyjny, to chyba ominął zajęcia z wychowania do życia w rodzinie w czasach gimbazjum.
  • Odpowiedz
@petedendo: owszem te komórki staną sie płodem a następnie człowiekiem, ale na etapie kilku tygodni nie ma mowy
o człowieku to raz, a dwa ze tak w dzisiejszych czasach seks jest również świetną zabawa a cele reprodukcyjne schodzą często na dalszy plan.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Od wczoraj jesteś na wykopie? Przecież to Twoja wina: powinnaś zostać programistką i zarabiać 15k. Każdy kto żyje inaczej powinien cierpieć i żreć gruz. Zresztą kilku bystrych inaczej typów powyżej już postawiło podobny wyrok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz