Wpis z mikrobloga

Mirek z Mirkowa obok Mirkowic #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 238

Imię: Mirek z Mirkowa obok Mirkowic

Wiek: 24

Miejscowość: Katowice


Kim jestem

"Ani kujon, ani lamus, piłka, piwo, książki"

24 lata, udaję programistę, jeszcze mi to jakoś wychodzi bo mnie nie wywalili..

Mieszkam w Kato od niedawna, ogarnąłem już kilka życiowych spraw, więc warto poznać kogoś wartościowego ;)

Raczej jestem introwertykiem, ale nie smutasem, lubię nowe doświadczać nowych rzeczy i wychodzić za swoją strefę komfortu.


Wygląd

Nie robię fikołków :D, mam 190cm, szczupły, ok. 80kg i rośnie (w sensie mięśnie :P), gęsta broda i nazistowska fryzura. Nie powiedziałbym że mam styl X albo Y. Uwagę przykładam do estetyki i dopasowania ubioru (dopasowania tj. ubioru do sylwetki i kolorów). Jednak Rurek, sztruksów, bojówek, koszul z krótkim rękawem i koszulek ze śmiesznymi obrazkami nie noszę.


Zainteresowania

Moja praca to też hobby, dla mnie satysfakcjonujące, ale nie jest to efektowne ;))

Poza tym, lubię uprawiać sport, siłownia, basen, joga, w planach squash i kilka innych opcji, lubię też gotować (szalona pasja xD).

Wolny czas wolę spędzić poza domem, jako że moja praca jest siedząca, to po pracy preferuje wyjść na miasto pooddychać zgiełkiem lub ubrać się w sportowy ciuch i się trochę zmęczyć (^^).

Powiedziałbym że podróże, ale dawno nigdzie nie byłem xD głównie z powodu zawirowań w pracy i w życiu, jednak teraz jest już stabilnie i w nowym roku planuje zobaczyć kilka miejsc, chętnie zobaczę je razem z tobą ;)) ale nie Świętochłowice czy Sosnowiec tylko gdzieś dalej :D


Czego oczekuję?

Szukom gryfnej dziołszki, co potrofi ulepić gumiklyjzy, jak nie potrofi to jo naucza xD

Nie mam listy wymagać, jak mi się spodobasz, a ja tobie to będzie fajnie ;) a jak nie, to trudno.. Fajnie jakbyś miała poczucie humoru, otwarty umysł, nie była łysa i nie miała kija w d..

+jeśli lubisz muzykę muzykę lat '50/'60

+jeśli masz dłuższe włosy

+jeśli jesteś stabilna emocjonalnie


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Nie chciałbym mieć "idealnego dnia", bardziej chodzą mi po głowie idealne dni, tygodnie i miesiące ;)), każdy dzień inny i na swój sposób wyjątkowy.

Z odpowiednią osobą głupi spacer jest ciekawym przeżyciem. Wieczorami chciałbym abyśmy zapuszczali się w czeluście Katowickich uliczek w poszukiwaniu klimatycznych knajpek i innych atrakcji. Jak już pisałem wyżej, szukam kobiety z którą mógłbym pozwiedzać najpierw trochę europy, kraje śródziemnomorskie, Bałkany, bliski wschód, a później resztę świata. Chętnie wyszedłbym z tobą potańczyć w rytmie rockandrolla (taneczne zero here, ale mam chęci ;)). Mogę też posiedzieć pod kocykiem o który była ostatnio afera xD ale jak będzie naprawdę zła pogoda, po co marnować ładne dni na siedzenie w 4 ścianach.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Śluby i dzieci zostawiłbym na inną rozmowę, to jest daleka przyszłość i "określanie się" jeszcze przed poznaniem kogokolwiek jest odrobinę na wyrost..

Alkohol piję, choć nie jest to dla mnie konieczność, żeby się dobrze bawić (nie przesadzam i nie jestem po nim agresywny ;)), fajki nie, narko nie.

Polityka i religia: dopóki ktoś szanuje moje poglądy, ja będę szanował jego, nie ważne czy jest z prawa czy lewa, wierzący czy nie wierzący..


Właśnie spadł pierwszy śnieg, zbliża się zima, robi się coraz zimniej, jeśli potrzebujesz dodatkowego grzejnika, który zabierze Cię na kakałko pisz śmiało ;)

O kilku rzeczach nie napisałem ale o tym możemy porozmawiać przy bliższej rozmowie ;))


*Potrafię pisać bez emotikonów, ale dodają one emocji w tym smutnym jak p* portalu.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #katowice
Pobierz
źródło: comment_wmLacRYP2omWXQQLb2pyVK5y3bMCGY5c.jpg
  • 2