Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, w Polsce to jest tragedia. Jestem obecnie nad jeziorem Como, centrum mega turystycznej miejscowości, chyba top 3 tutaj.

Ceny w restauracji: zaebista pizza €9-12, pasty €9-12, pasta z truflami €14, piwo €4, woda €2.5, deser (tiramisu, ciasto na ciepło z lodami, lody - wszystko po €5).

Przepłynięcie statkiem/promem z jednej miejscowości do drugiej coś €4 z groszem. Parking albo za darmo, a jak gdzieś płaciłem to €3 za 5 godzin. A to są najbardziej turystyczne miejsca.

To jest niewyobrażalnie. Przecież w jakimś #!$%@? Dolnym nad śmierdzący bajorem ceny potrafią być na podobnym poziomie, jak nie wyższe.

#polska #inflacja #jakzyc
robopanda - Ja #!$%@?, w Polsce to jest tragedia. Jestem obecnie nad jeziorem Como, c...

źródło: temp_file3095312081492707937

Pobierz
  • 125
Ceny w restauracji: zaebista pizza €9-12, pasty €9-12, pasta z truflami €14, piwo €4, woda €2.5, deser (tiramisu, ciasto na ciepło z lodami, lody - wszystko po €5).


@robopanda: Mocno mnie męczy określenie 'pasta'. Czym jest pasta, czym makaron? Czemu woda, a nie aqua? Kiedy jest po włosku, a kiedy w naszemu-januszowemu, kluski!...

Czy można powiedzieć, że to jednak był makaron z truflami? Czy jednak to już nie to samo?

@robopanda: no jeśli płacenie 10 euro za makaron z odrobiną oliwy i odrobiną dodatków albo za placek z mąki i drożdży z odrobiną pomidorów i dwiema oliwkami to jest tanio, to nie mam pytań xD + wszystkie knajpy zamknięte w normalnej porze obiadowej.

to jest takie samo #!$%@? ludzie na ceny jak wszędzie indziej. na polskę się fajnie pluje, szczególnie jak się wyjedzie na parę dni za granicę xD
@aks_762 nawet i za 5 euro znajdziesz porcje którą ciężko zjeść.

byłem 3 dni w okolicach Como z wypadem do Wenecji i miałem ze sobą 100 euro, z różową wydaliśmy przez 3 dni na jedzenia 70 euro xD

a były jedzone pizze, makarony, lody co chwilę, pizza na kawałki it'd

najbardziej zaskoczyła mnie kawa przy jeziorze w Como za 1.5e :D