Wpis z mikrobloga

  • 424
Na myjni właśnie jakiś #rozowypasek się #!$%@?ł przede mnie w kolejke. Sytuacja wyglądała mniej wiecej tak że wyjechał gość z komory i za kolejką powinienem wjechać ja a tu rozpędzony opel meriva wjechał. Myślę wyjde, pogadam, zapytam czy ktoś nie widział kolejki chodź nie wiem jak można nie widzieć 15'to samochodowej kolejki. Wyszedłem z samochodu, patrze kobieta, pomyślałem że chyba i tak warto zagadać więc zapytałem "czy może pani wyjechać ponieważ była teraz moja kolej?" I w odpowiedzi usłyszałem "NIE WIDZI PAN ZE MAM TRÓJKE DZIECI W SAMOCHODZIE?! PROSZE ZACHOWAĆ SIE JAK MĘŻCZYZNA' I po tym stwierdziłem że nie warto dalej ciągnąć tej rozmowy.

#logikarozowychpaskow #madki #samochody
  • 56
a znam takich, co potrafili spac w kurktach i zakrecac sobie na wzajem grzejniki, byle tylko bylo taniej. A potem po powrocie z pogardą do polskiej biedy, bo ludzie sukcesu przyjechali. Na dorobku.


@drazekorsarz: i tak, i nie. Myślę że nie dałby rady jej przegonić, bo by się uparła i by to dłużej zajęło niż poczekanie aż skończy i pojedzie. Zrobiłbym pewnie tak samo jak OP