Wpis z mikrobloga

Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki, z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze,
organizowałem wycieczki, wspólne wakacje itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #tinder
  • 328
  • Odpowiedz
@hasztak:
Zakładając, że to nie bait...
Rozumiem, że masz w znajomych i kumpla i dziewczynę. W takim razie musiałaby być sprytna i podpiąć pod tindera osobne FB, bo inaczej widziałaby Cię jako wspólnego znajomego z tym typem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Naxster: Czyli pierścionek zaręczynowy za 10k który jej dałem to też przesada? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Czytałem że daje się wielokrotność 2-3 wypłat na pierścionek.

Meh, a liczyłem na fajną akcję. Po cholerę pisać takie baity? Nudzi wam się?
  • Odpowiedz
@hasztak: Wyślij tego kolegę, niech się rozezna w sytuacji.
Następnie umów wspólne spotkanie np. w jakimś barze (tylko tak aby ona nie widziała, że to dokładnie on tam będzie).
Zdobędziesz informacje od kumpla, a następnie zobaczysz jej reakcję na konfrontacji.
  • Odpowiedz
@hasztak Więc pewnie czytałeś też opinie samych różowych, że to idiotyczne? Po co wydawać na błyskotkę jedną trzecią samochodu? Młodzi ludzie zwłaszcza mają potrzeby, gdy będę stary i bogaty będę tak wyrzucał kasę może, chociaż zawsze znajdzie się coś lepszego w tej cenie. To tylko kawałek metalu i sztucznie podbita cena kamienia xD
  • Odpowiedz
co 2 tygodnie na weekend.

dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki,


Sam się podłożyłeś aby Cię tak załatwiła.. w jej oczach byłeś tylko bankomatem które daje jej hajs co 2 tyg, i nie szanowała Cię.
Zresztą co to za związek z widzeniem się raz na 2 tygodnie.. to jest jakiś dowcip.
  • Odpowiedz