Wpis z mikrobloga

Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki, z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze,
organizowałem wycieczki, wspólne wakacje itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #tinder
  • 328
  • Odpowiedz
Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki, z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze,
organizowałem wycieczki, wspólne wakacje itp.

@hasztak: w sponsoringu rzadko kiedy jest umowa na wyłączność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki,


@hasztak: pomine jej zachowanie bo to tempa dzida, ale

#!$%@? MAĆ KIEDY WY TO POJMIECIE
Dbanie o kogos =/= dawanie mu hajsu
Ba mozecie miec całkowicie udany zwiazek bez kupowania sobie jakiegokolwiek szajsu. To ile kasy dajecie na kobiete nie znaczy NIC. I sam fakt ze jest to wspominane ciągle i ciągle pokazuje jak
  • Odpowiedz
@Naxster: Czyli pierścionek zaręczynowy za 10k który jej dałem to też przesada? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czytałem że daje się wielokrotność 2-3 wypłat na pierścionek.
  • Odpowiedz