Wpis z mikrobloga

Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki, z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze,
organizowałem wycieczki, wspólne wakacje itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #tinder
  • 328
  • Odpowiedz
@hasztak: jeżeli to nie zarzutka to informuj, mam nadzieję, że nie jesteście po ślubie bo by zabrała połowę, bo hehe wspólnota małżeńska, znajomuy też tak poznał jakąś laskę, jak się okazało, że to kumpla żona, to postanowili jej we 2 psychicznie zniszczyć życie, mam nadzieję, że to zrobicie
  • Odpowiedz
@hasztak: jeśli to prawda, to ja bym rozegrał to tak aby dać koledze wolną rękę z naciskiem na uległość z jego strony. Czekać i obserwować kroki dziewczyny, wtedy najwyżej Ty na kolejnym spotkaniu się pojawisz. Chyba, że ja wybolcuje a Ty o niczym się nie dowiesz :D
  • Odpowiedz
@galaxie500: No jak nie pracuje, to ma liczyć na rodziców?. Rodzice jej nie są bogaci. A tak jak coś jej się spodoba, jakiś ciuch czy cos, to będzie mogła sobie kupić
  • Odpowiedz
parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki

organizowałem wycieczki, wspólne wakacje


@hasztak: Powiedz, że żartujesz ( _) Mirki często używają takiego określenia jak "betabankomat", idealnie tutaj pasuje. Jak nie pracuje, to niech znajdzie dorywczą pracę. Rozpieszczacie księżniczki, a potem płacz, że różowe to materialistki xD
  • Odpowiedz
Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki


@hasztak: a ona na pewno wiedziała że chcesz być jedynym klientem?
  • Odpowiedz